Pogoda na miłość
powrót do forum 6 sezonu

sezon 6

ocenił(a) serial na 10

Może już jest taki temat,ale chciałam się wypowiedzieć,a wcześniej nie miałam za bardzo na to czasu. MOim zdaniem każdy serial składający się z sezonów ma swoje lepsze chwile i te gorsze. Dla mnie OTh jest idealne dalej,bohaterowie są dorosłymi ludźmi,którzy muszą się zmierzyć ze sowimi problemami i to jest fajne. Pokazują,że w dorosłym życiu również mogą dać sobie radę,ważne żeby byli razem. Na przykładzie Naley:) Cieszę się,że Lucas i Peyton się zeszli,co prawda wolę Brucas,ale ta jak niektórzy z was mówili ta para (Leyton) od początku była dla siebie i nawet Brooke tego nie zmieni. Więc takie podsumowanie,to dla mnie 6 sezon jest naprawdę ciekawie przedstawiony. I mam nadzieję,że plotki o 7 sezonie są prawdziwe,bo nawet jeśli im nie wyjdzie będę oglądać ten serial dalej i nie przestanę. :)

Nie wiem czy komuś chciało się to czytać,ale po prostu chciałam się wypowiedzieć.

ocenił(a) serial na 10
klauduska456

mnie się chciało:) jak widze chyba dobrze ze przeczytalam bo chociaz 1 osoba ktora nie neguje teraz tego serialu. dla mnie oth tez jest idealne i mimo ze 1-4 sezony byly swietne to i tak uwielbiam 5!:) to byla dla mnie taka magia bo przeciez mozna powiedziec ze caly 5 sezon krecil sie wokół wątku leyton. uwielbialam ich relacje wtedy taka prawdziwa milosc z przeszkodami mozna powiedziec:) wtedy jak ona go poclowala no boska jego reakcja jej i ta piosenka jeszcze albo to peytonowskie: "it's my dream". Kazdy odcinek dosłownie ogladałam 4 razy a niektore fragmenty nawet wiecej. nie był to moze najlepszy sezon dla NAley ale mam nadzieje ze teraz beda mieli wieksze pole do popisu (zwłaszcza nathan;d) mam nadzieje ze 6 sezon mimo ze n ie jest zły to jeszcze sie rozkreci na lepsze:)

ocenił(a) serial na 10
elza152

Ja tez przeczytałam:0 Kocham ten serial ale 5 sezon jest w małym stopniu porażka ale może dla tego gdyż nie przepadam za wiecznie nieszczesliwa Peyton. Nie rozumiem jak mogla uwierzyc ze Brooke spadła ze schodów. Oki miłe było to co napisała na lustrze no ale....

użytkownik usunięty
klauduska456

ZDECYDOWANIE zgadzam się z dwoma osobami na początku.. nie chce żeby oth się skończyło..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones