Pogoda na miłość
powrót do forum 5 sezonu

Sezon 5

ocenił(a) serial na 10

Jak wiecie cos na temat tego sezonu to piszcie tu.

miidniight

Wiem tylko tyle, że leci w USA, Brooke i Lucas mają córkę, Haley i Nathan mają synka i córkę. O Peyton nic nie wiem.

Ireth_5

Te info już pewnie dawno czytaliście, ale umiesczam je tu dla tych, którzy jeszcze nie czytali:).

James, syn Nathana i Haley, je obiad razem ze Skillsem. James jest nadzwyczaj rozwiniętym dzieckiem, a Skills świetnie się bawi drażniąc go.

Lucas spotyka się z panią redaktor, o imieniu Lindsey. Flirtują dużo razem ale ona niepokoi się tym, że Lucas nie napisał już nic od 2 lat, co z kolei denerwuje wydawcę.

Brooke ma spotkanie z kobietą o imieniu Lydia, która interesuje się linią ubrań Brooke. Kobieta jadą limuzyną wyrzuca z niej mężczyznę o imieniu Nick i mówi Brooke że jej "przyjaciel" nie może byc dłużej modelem i zwalnia go.

Carrie to nowa niania Jamesa. Jest bardzo dobrą nianią i trzyma się rozkładu Haley. Raz Haley wysłała ją do Lucasa żeby ten naprawił rowerek Jamesa. Carrie chciała zaprosić Lucasa na randkę. Ten zaczął z nią flirtować, lecz jak na razie nie wyraził zgody na randkę.

Lucas jest trenerem drużyny koszykarskiej w Tree Hill. Nie dogaduje się jednak z jednym z zawodników - Quentinem. Chłopak uważa, że to jego drużyna i będzie robił to na co ma ochotę...

- akcja ma się toczyć po około 5 latach, czyli po okresie studiów

- książka Lucasa odniesie wielki sukces ale mimo to wróci on do Tree Hill

- Lucas zostanie trenerem Revens'ow

- Hilarie (Peyton) chciałaby aby jej bohaterka zmieniła się we "wredną sukę", żeby wprowadzić w akcję trochę dramatu





ocenił(a) serial na 2
Ireth_5

Pierwsze co słysze że Brooke ma z Lucasem dziecko;/.. wydawało mi się że raczej będzie z Peyton ale moge się myślić. Wiadomo jest tylko tyle że to Nathan z Haley będą mieli dziecko.. a Lucas napisze jakąś książkę i będzie trenerem.. a Brooke będzie pracowała w jakieś firmie z ciuszkami;D

Ireth_5

a ja wolałabym żeby Peyton była z np. Jake'iem :D Brooke powinna znaleźć sobie fajnego faceta, w którym sie na prawde zakocha,a Lucasowi przydałaby sie zupelnie inna nowa laska:D

Ireth_5

Brook i Lucas nie mają żadnej córki. Halley i Nathan mają synka. Ta dziewczynka to siostra Lucasa, Lily. Córka Keitha i Karen. To co oglądałaś to był filmik utworzony przez jakiegoś fana OTH. Sceny były wzięte z poprzednich sezonów i nie maja nic wspólnego z V serią.

ocenił(a) serial na 10
miidniight

nie wiem z kad macie te informacje sa dosyc interesujace tylko ze 5 sezon jeszcze nigdzie nie leci. dopiero na jesieni ma wejsc na ekrany wiec nie wiem tak dokladnie o co chodzi.

ocenił(a) serial na 10
miidniight

5 sezon ma miec premiere w 2008 roku w styczniu w USA

Dulce_

to lucas w koncu w 5 sezonie jest z brooke??????

ocenił(a) serial na 10
maarCi89

nie wiadomo ale z peyton tez prawdopodobnie nie bedzie:)hurra!
mam nadzieje ze bedzie z brooke ale to juz lekka przesada zeby byc tak niezdecydowanym.

AmiRaDaRk

ja tam w sumie wole go z peyton, ale okresliłby sie chlopak w koncu :|

ocenił(a) serial na 10
maarCi89

lucas prawdopodobnie nadal bedzie z peyton - tak powiedzial chad w wywiadzie

olcia233

aaa to dobrze dobrze, no bo w sumie jakby mogl byc z brooke skoro juz nie sa prywatnie razem?? :P

ocenił(a) serial na 10
maarCi89

" aaa to dobrze dobrze, no bo w sumie jakby mogl byc z brooke skoro juz nie sa prywatnie razem?? :P "
no według mnie to nie powinno przeszkadzac aktorom w pracy...w sumie to zawodowi aktorzy wiec nie powinni o takie cos zmieniac calego scenariusza ale coz...to ze prywatnie nie sa razem o niczym nie swiadczy,no ale skoro zle sie czuja i sie krepuja to coz...musza sie jeszcze troche nauczyc.zaskoczylo mnie to na koncu 3 sezonu...widac ze cos niegralo bo to tak nagle poszlo.

muszka_4

no wlasnie to sa tylko ludzie wiec moga sie 'zle czuc i krepowac'

ocenił(a) serial na 10
miidniight

premiera w USA będzie dopiero w 2008 roku Maj/czerwiec

ocenił(a) serial na 10
miidniight

ups OTH sezon 5 skończy się w maj/czerwiec premiera 2 styczeń 2008

ocenił(a) serial na 10
Dulce_

to jak o 6 miesiecy niz zwykle przesuneli to raczej będa nam zapuszczac to 2 razy w tygodniu;D

ocenił(a) serial na 10
eM__4

Jak dlamnie dobrze ze Lucas by byl z Brook, minie troche czasu. Wiec moga sie na nowo poznawac i cos moze wyjsc. Widze ze dlugo kaza nam czekac, ale wiesci po necie juz sa.

ocenił(a) serial na 2
miidniight

Po filmikach na You Tubie.. można dojść do wniosku że jednak Lucas będzie z Peyton;D Bo Brooke będzie z jakimś innym chłopakiem;D mmm.. fajnie!

ocenił(a) serial na 10
tynka156

onz nikim nie będzie jak wskazuje zapowiedź którą umieżcił kolega ... ludzie czytajcie troche ;p on będzie flirtował z innymi dziwczynami co oznacza że nie będzie ani jedną z nich .. a haley i james będą mieli tylko synka bo karen ma córeczke przecież z keitchem ... czytałam też że wszyscy się oddalili od siebie i wioda własne życie i wyjechali z tree hill ...

tynka156

tynka oni nie będą razem.te zapowiedzi na youtube są z 4 sezonu...

ocenił(a) serial na 2
Klaudiiia

Hm.... szkoda:( A już myślałam..heh chociaż do Brooke nic nie mam:]

ocenił(a) serial na 10
miidniight

napewno :

akcja bedzie sie toczyc 4 lata pozniej
brooke odniesie sukces w swiecie mody
nathan bedzie miec jakas kontuzje
lucas bedzie slawnym pisarzem

ocenił(a) serial na 6
Marysia

Mam nadzieje ze Chase pokaze sie takze w 5 sezonie. On i Brook pasuja do siebie...:)

ocenił(a) serial na 6
nela87


5 sezon ma się skupić na głównej 5 bohaterów i wiele postaci nie wróci.
Z tego co wiem nie będzie Karen bo podróżuje po świecie z małą Lilly
- Whitney umrze
- Stephen jest na tzw. "maybe" liście ale w 90% nie wróci, był w serialu tylko po to, żeby zaspokoić fanów Brooke i LP ale i tak nie dał rady.
- Danneel także jest na "maybe" list, jest duże prawdopodobieństwo, że wróci.

A co do LP wiadomo, że nie będą razem na początku, pod czasz tych 4 lata oddalili się od siebie i najwyraźniej tym razem to Peyton zraniła Lucasa.

ocenił(a) serial na 10
loveart_

Zapowiada sie ciekawie, moze wruci Jake Jagielski i Andy. Bo chciala bym ich jeszcze zobaczyc.

ocenił(a) serial na 10
loveart_

Zapowiada sie ciekawie, moze wruci Jake Jagielski i Andy. Bo chciala bym ich jeszcze zobaczyc.

ocenił(a) serial na 6
miidniight

Jake na pewno nie wróci, Bryan Greenberg ma teraz swój własny serial i raczej nie będzie miał czasu ani ochoty na OTH.

miidniight

wiecie co!? Zaczynacie mnie juz wkirzać, bo skąd niby wiecie że w 5 sezonie Brook I Lucas będą mieli dziecko jak jeszcze w żadnym miejscu na świecie nie była jeszcze emitowana 5 seria!!!!!!!!!!! nie było premiery! nadall trwaja zdjęcia do 5 serii.... chyba że któraś z was jest reżyserem tego filmu albo scenarzysta.... ale raczej nie... więc nie piszcie takich głupot! wejdzcie lepiej na google i tam wpiszcie - pogoda na miłość - wikipedia
i tam pisze jak się cały serial zakończy... tej informacji udzielił reżyser! jest sprawdzona! a nie wymyślacie same film. jak nikt na świecie nie wie nic o 5 sezonie...

ocenił(a) serial na 6
natalia222_94

Dziecko moje drogie, na wikipedi każdy może napisać co chce a całe to zakończenie to jedna wielka bzdura.

Na razie nikt nie wie jak skończy się 5 sezon z wyjątkiem Marka, my sami dowiemy się tego za około 11/12 miesięcy gdy serial sie skończy.

Większość informacji tu umieszczonych jest prawdziwa z wyjątkiem tych z ciąża Brooke. A skąd mamy informacje ? Od stażystów z planu, od fanów którzy odwiedzają Wilmington etc. Nikt tutaj niczego nie wymyśla..

miidniight

NAPISZCIE CO MYŚLICIE O MOJEJ WYPOWIEDZI!!!!!!!!!!!

ocenił(a) serial na 10
natalia222_94

to co jest tam napisane a co jest też nowe to tylko to że lucas ma wziąć ślub z peyton (bleh) i że druchną ma być haley, ale wydaje mi się że ta wiadomość jest wyssana z palca, bo sprawdziłam w tej światowej wikipedii i nic takiego tam nie ma

natalia222_94

wlasnie weszlam na te wikipedię i przeczytalalm takie cos:

Lucas i Brooke są razem przez wiele odcinków, po czym się rozstają. Peyton zakochuje się w Lucasie a on w niej. Na koniec filmu biorą ślub - druchną Peyton jest Haley. Karen zachodzi w ciążę z Keithem. Dan zabija Keitha.


i Co Wy na to? ;)myslicie ze to jest autentyczne??

ocenił(a) serial na 10
maarCi89

wszystko co napisalas dzieje sie w 3 i 4 sezonie opocz tego slubu peyton i lucasa.;)

ocenił(a) serial na 10
alexandra19

To co wydarzy sie w 1 odcinku 5 sezonu: Season 5 starts out with all the "kids" in different parts of the country. Brooke is in NYC for "Clothes over Bros"... Peyton is in LA working for a record company... Haley and Nathan are in Tree Hill as Haley teaches at Tree Hill High School. Haley and Nathan are looking to hire a nanny. Haley has trouble finding the right one so Peyton and Brooke help out. It is rumored that "Karen's Cafe" is no longer there and will not be part of the story line anymore. More to come...
i nie ma dokładnej daty kiedy rozpocznie sie emisja, mowa jest tylko o styczniu.
( powyzszy spoiler jest ze strony www.onetreehillfans.com )

alexandra19

to w końcu z kim w 3 i 4 sezonie będie lucas????????????????????

ocenił(a) serial na 10
natalia222_94

w 3 sezonie z brooke a od 9 odc. 4 serii z peyton...

ocenił(a) serial na 10
Anika___

http://pl.youtube.com/watch?v=TzcDbyn7E4M

filmik z kręcenia prawdopodobnie pierwszego odcinka 5 sezonu. :))

ocenił(a) serial na 6
eM__4

odswierzam temat dla tych co znaja jakies newsy z 5 sezonu :)

ocenił(a) serial na 10
natusia_5

a co bedzie z nathanem? kim bedzie potem i co bedzie robil?

miidniight

hey wiesz mmoze ktory sezon emitowali w te wakacje
i czy beda emitowac inne sezony???
pytam bo dzisiej ogladalem ostatni odcinek tych wakacji ;/

robobialy09

Dzisiaj był ostatni odcienek;( 2 sezonu.TvN wyemituje pozostałe sezony, tylko jescze nie wiadmo kiedy;/.

robobialy09

Telewizja tvn puściła w te wakacje drugi sezon tego serialu i jak na razie to nic więcej nie wiem czy telewizja chce emitować kolejne odcinki.

miidniight

Jest bardzo fajna strona na temat serialu "One tree hill" i wielu innych seriali. Na tej stronie jest filmik streszczający piątą serię. Niestety strona ta będzie ponownie aktywna od pierwszego września. Podaje adres tej strony: www.onetreehill.pl Mam nadzieje,że chociaż w niewielkim stopniu pomogłam.

ocenił(a) serial na 10
martyna1992_2

Widac ze jeszcze nie wiadomo nic konkretnie co bedzie w 5 serii no ale wydaje sie mi ze juz konkretne plany sa. Pozostaje tylko czekac

miidniight

czy ktos juz ogladal 3 lub 4 serie???????????????????

robobialy09

Tak.Ja oglądałam:)

robobialy09

ja oglądałam.. i 3 i 4 ;)
pozdrawiam
(jeju jakie to denerwujące "za krotki" ;/ ;p)

martynka91

moge spytac gdzie i kiedy??
pozdr ;*
wkurza mie to ze tvn puszcza "życie na fali" zamiast OTH może zaczne to oglądać ;D

robobialy09

Ja ściągnęłam wszystkie sezony z BearShare;]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones