Pogoda na miłość (2003-2012)
Pogoda na miłość: Sezon 7 Pogoda na miłość Sezon 7, Odcinek 20
Odcinek Pogoda na miłość (2003-2012)

Learning To Fall

39m
8,8 236
ocen
8,8 10 1 236
Pogoda na miłość
powrót do forum s7e20

s07e20

ocenił(a) serial na 10

Właśnie widziałam nowy odcinek :-)




Ciekawe co dzieję się z Haylie. Moim zdaniem albo wpadla, albo jest załamana z powodu tego, że zmarła matka, do tego nie może zajść w ciąże i wszystko wzaliło się jej na głowę.

Ciekawy wątek z Claiem but to już było. Psycho derek powtórka :-(

sara137_2

Haley sfiksowała, bo jej matka umarła. Raczej nie jest w ciązy. A mnie watek tej Sary wnerwia - spowrotem mamy opętnaego psychola.
Ogóle odcinek fajny. :)

Leighton

mi się odcinek podobał.
szkoda, że mało pokazują Nathana, to mój ulubiony bohater. podoba mi się wątek Miranda i Grubbs, tylko coś nadal myślę, że ona już ma męża i nawet problem z psycho Katie mi się podoba. chyba szybko go wyjaśnią może w kolejnym odcinku bo już tylko 2 zostały:(. Victoria i Alexander są mi obojętni. w końcu Millie wróciła, strasznie jest podobna do Alex z wyglądu:). co do Alex to nie wiem czemu pomaga Joshowi, no i Mouth mnie zawiódł. a Haley super, już niedługo się Nathan za nią weźmie i będzie ok:).

ocenił(a) serial na 10
sara137_2

Z tą Haley to przesada, było dobrze, i nagle zwariowała? Z tą całą Katie to w ogóle masakra, nie cierpię wątków z psycholami...Cały ten odcinek jakiś taki...dużo niepozytywnych wątków, które przyćmiły np Juiana i Brooke i w ogóle czekam na coś pozytywnego, bo jakoś mnie to przygnębia wszystko...I nie lubię takiej Haley, jak cierpiała to jej współczułam, no ale choroba psychiczna? Za dużo psycholi jak na jeden serial, a już na pewno odcinek:P

ocenił(a) serial na 10
bombakp

Dla mnie to logiczne ,że Haley nie jest w ciąży bo niby dlaczego miałaby się tym martwić ? Ma męża ,warunki finansowe powiedziałabym nawet ,że to już czas na kolejne dziecko, więc u niej 'wpadka' nie byłaby w żadnym stopniu przerażająca. Bardzo przeżywa stratę mamy , mam nadzieję ze powróci do normalności... Brook i Julian świetnie :) polubiłam nawet Alex i Milly wreszcie sympatyczna jak kiedyś . hm.. i podziwiam Skillsa ,że wybaczył Marvinowi ...

ocenił(a) serial na 10
love_OTH

a wg mnie prawdopodobna ciąża jeszcze bardziej podłamała Haley, dopiero co straciła matkę i czuje się zagubiona, a tu nagle zderza się z faktem o ciąży, która zmieni jej życie, Haley będzie musiała obdarzyć dziecko wielką miłością, której jej samej brakuje, bo utraciła najbliższą osobę

ocenił(a) serial na 8
G_I_Jane

Haley nie jest w ciąży, przecież powiedziała. Właśnie chodzi o to że oni chcieli mieć drugiego dzicko, ale im sie nie udalo a ponad to Haley jest załamana po śmierci matki i popada w depresje

ocenił(a) serial na 9
kasian1990

Nie podoba mi sie watek z Haley i z ta wariatka!
Najlepszy jest Julian z Brooke i moze byc ciekawie z Alex i z jej udawanym chlopakiem:)

ocenił(a) serial na 10
sara137_2

Ciekawe co się dzieje z Haley..
Oj to nie jest trudne.
Matka jej zmarła, nieco zwariowała.
Ja wciąż uważam, że ona jest w ciąży i zobaczycie, że będzie.
I ona i Brooke.

użytkownik usunięty
lovemajus

Ja też uważam że jest w ciąży.Mogłaby już skończyć z tą depresją...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones