Pogoda na miłość (2003-2012)
Pogoda na miłość: Sezon 6 Pogoda na miłość Sezon 6, Odcinek 11
Odcinek Pogoda na miłość (2003-2012)

We Three (My Echo, My Shadow and Me)

40m
8,4 287
ocen
8,4 10 1 287
Pogoda na miłość
powrót do forum s6e11

odcinek 6x11

ocenił(a) serial na 10

Jej co za tragedia!! wynudziłam się na amen! Czekałam z niecierpliwością na dalsze losy bohaterów a dostałam jakies.... co to w ogóle było??:P

ocenił(a) serial na 5
Pam_1

odcinek nie pasowal do serialu nie majacy nic wspolnego po prostu beznadzieja. ale swoja droga fajny by byl jakis nowy serial zrobiony w takim klimacie.

ocenił(a) serial na 10
Pam_1

Hmmm... no nie wiem... ale przesadzili z tym odcinkiem... To znaczy nie wiem co on miał wnieść do serialu...

ocenił(a) serial na 10
Pam_1

Zgadzam się. Bez sensu był ten odcinek.

Pam_1

powiało nudą.. [za krótkkiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii]

ocenił(a) serial na 9
Pam_1

a co z Peyton? czekaj teraz jeszcze 2 dni


ocenił(a) serial na 10
krystynka26

Peyton ma być w ciaży :D Takie krążą słuchy:)
http://lucasandpeyton.jimdo.com/
Pozdrawiam

ocenił(a) serial na 10
Flu_2

Nie za dużo tej dzieciarni się robi?

I tak nikt Jamie'go nie przebije w oryginalności.

ocenił(a) serial na 10
Flu_2

szczerze mówiąc nie wygląda to jakby była w ciąży, ale jakby miała raka, albo coś w tym stylu

ocenił(a) serial na 10
dzemamer

a w tym promo nie ma nic o ciąży, a jakby miała mieć dziecko to chyba by się cieszyła, a nie wygląda na zbyt szczęśliwą...

ocenił(a) serial na 10
dzemamer

Dokładnie. Nie czuła by się AŻ TAK źle. Myślę, że to może być choroba...

ocenił(a) serial na 10
pannaannowata

I to chyba jest prawie pewne, bo w promo pada słowo "cancer". Przykro mi.

ocenił(a) serial na 8
pannaannowata

Echh...i znów się zaczyna tragedia z Peyton...;/ oby był niezłośliwy, wtedy wszystko szybko wróci do normy...

_Lady_Blair_

Peyton jest w ciąży. Zostało to potwierdzone przez bardzo pewne źródło.

ocenił(a) serial na 10
justyssia

przez jakie? bo nie wydaje mi się, że kobiety w ciąży zwijają się z bólu, ale może mnie oświecisz, bo nie jestem dobra z biologii...

dzemamer

Przez takie, które już przez kilka sezonów sypało spoilerami i zawsze się one sprawdzały.

Przecież Peyton może być w zagrożonej ciąży (bo w jej życiu są same dramaty :P ). Marky lubi zwodzić, teraz wszystko wskazuje na to, że Peyton może mieć raka (oczywiste), a na końcu okaże się, że to ciąża (nieoczywiste), ale oczywiście wszystko się komplikuje, heh. Zaspoilerowani spekulują, że to ciąża pozamaciczna.

ocenił(a) serial na 10
justyssia

najnudniejszy odcinek wszystkich z wszystkich sezonów Jak zobaczyłem spoiler od razu wiedziałem że zmarnowali jeden odcinek i będzie nudno a nudo dobrze ze będą dodatkowe

ocenił(a) serial na 10
justyssia

To dlaczego w promo pojawia się słowo "cancer"? Jak mi to wytłumaczysz?

Podaj mi to źródło. Chętnie obejrzę.

pannaannowata

>>To dlaczego w promo pojawia się słowo "cancer"? Jak mi to wytłumaczysz?<<
Raz żeby zrobić promocję i przyciągnąć widzów. Dwa, nie słyszałam jednoznacznej dobitnej diagnozy... Poza tym Peyton może mieć raka I być w ciąży jednocześnie, bo takie już jej 'biedne' życie.

>>Podaj mi to źródło. Chętnie obejrzę.<<
http://www.fanforum.com/28414333-post185.html

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones