Pogoda na miłość (2003-2012)
Pogoda na miłość: Sezon 5 Pogoda na miłość Sezon 5, Odcinek 18
Odcinek Pogoda na miłość (2003-2012)

What Comes After The Blues

40m
9,0 288
ocen
9,0 10 1 288
Pogoda na miłość
powrót do forum s5e18

Sezon 5 odcinek 18

ocenił(a) serial na 10

Jak myślicie co się wydarzy w 18 odcinku, zapowiada się on ciekawie.

Czytała na pewnym blogu spoiler że brooke i lucas wyznają sobie miłość, nie wiem czy dobrz zrozumiałam ale jesli to prawda (mam nadzieje że tak będzie) to będzie sie działo....

aga49_

Tak, ten spoiler jest potwierdzony, mam nawet script do niego:)

ocenił(a) serial na 10
dariacee

ale podobno to wyznanie ma być w sensie przyjacielskim ...;) szkoda mogliby znów zrobić BRUCAS ;]

Nika_OTH

Też mi się wydaje ze to będzie raczej po przyjacielsku...
Od konca 3 sezonu wiele sobie wyobrażałam co do Brucasa.Że jednak powróci.No i nic takiego sie nie wydarzyło chociaz spoilery były przeróżne.Więc wole narazie za wiele sobie niewyobrazac a moze sie mile zaskocze:)

Klaudiiia

A ja tam wierzę:)
zzzaaa kkkrrróóóttkkkiii

dariacee

To będzie przyjacielskie ILY. SOphia w wywiadzie powiedziała, że ona niechce BL i podpisała się podobno pod jakaś koszulką BL "Leyton4ever" i nie podpisze się pod projektem "savebrukas" ...

Logan_Cole

Tak tylko jakoś nie wierzę, że wykazałaby taki brak klasy. Nie wierzę w to, dla mnie to jakaś głupia informacja. Ale jeśli Sophia naprawdę coś takiego powiedziała, to sorry, ale kogo to obchodzi? Płacą jej za to, że gra to, co jej karzą. Fochy to sobie może stroić u siebie w domu. To jest praca i powinna podchodzić do niej jak profesjonalistka, jeśli chce zasługiwać na miano 'aktorki'.

ocenił(a) serial na 10
dariacee

Zgadazam sie z tobą jest aktorką i to jej praca, jak nie umie zagrać pary z byłym męzem to znaczy ze nie nadaje sie do tego zawodu

ocenił(a) serial na 8
aga49_

Tez nie sadze,ze tak powieidzala,a jesli nawet to w koncu ona o tym nie decyduje;))Bedzie musiala zrobic co jej kazą.
Z drugiej strony nie dziwie siez,e nie chce Brucasa,po tmy wszytskim.Napewno trudno jej grac z Chadem..Ale..To w koncu nie nasz problem,wiec czemu serial i jego fani mając cierpiec,przez glupote Chada?Ja dalej sie upieram,ze bedzie Brucas na koncu:)

_Mia_

Oni mają chyba zastrzeżone w umowie, iż NIE MOGĄ wyjawiać zakończenia serialu czy innych informacji o fabule, prawda? Soph nie mogła by tak powiedzieć z kilku powodów
-jeśli ma zabronione w umowie to automatycznie poniosłaby duże konsekwencje
-OTH straciło by znaczną oglądalność, bo wątpię, że fani Brucas chcieli by dalej oglądać serial, nawet dla Brooke, jeśli Soph okazałaby się taką chamską osobą
-z FF wypływają różne dziwne informacje, więc tym bardziej nie przekonuje mnie to, co tam piszą
-Bush powinna profesjonalnie podchodzić do swej pracy i jej 'widzi mi się', w ogóle nie powinno Marka obchodzić, jak jej nie pasuje to droga wolna;]

ocenił(a) serial na 9
aga49_

Haha a to by była checa.

Jemiel

Ale co?:)
zzzzzzzzzzzzzzzzzaaaaaaaaaaaaa kkkkkkkrrrrrrrrrrrróóóóóóóottttttttkkkkkkkkkkiiiiiiii

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones