Pogoda na miłość (2003-2012)
Pogoda na miłość: Sezon 4 Pogoda na miłość Sezon 4, Odcinek 3
Odcinek Pogoda na miłość (2003-2012)

Good News For People Who Love Bad News

38m
8,9 315
ocen
8,9 10 1 315
Pogoda na miłość
powrót do forum s4e3

odcinek 4x03

ocenił(a) serial na 10

macie juz ??:) bo ja jak narazie jestem w sql:( i bede miala dopiero jak wroce :P

p_sawyer

HEJ! Jak znajdziesz torenta to napisz nazwe bo nie mogę znaleźć na minova org

ocenił(a) serial na 10
MartaS

Ta juz mam odcinek i lepszy jest od 2 chodz Brook i Lucas wciaz nie dochodza do porozumienia, no ale moze juz nie dlugo bedzie lepiej. A ciaza jest u mojej ulubienicy, a co do brata Peyton to jest dziwny i to naprawde dziwny.

miidniight

hej mam pytanie z jakiego programu ściągasz pogode na miłość?

ocenił(a) serial na 10
Haley_2

BitSpirit Torrent :) no to jak obejrzal juz ktos ten odcinek ????

miidniight

Właśnie ściągnełam ten program ale zabardzo niewiem jak się nim posługiwać ;p Miidniight jak byś mogła mi jakąś wskazówke na maila przesłac jak ściągać tym progr ;D mój mail anuuusiaa@interia.pl Z góry dzieki :*

ocenił(a) serial na 10
forgotten_3

OKI postaram sie :) moze cos ci to pomoze.

miidniight

jeśli możesz to mi też napisz na maila jak ściągać z BitSpirit Torrent mój mail nieszka8@o2.pl

ocenił(a) serial na 5
Haley_2

Troche dziwny ten brat Peyton...Cały pokój ma w jej zdjeciach.Dziwne...
A Rachel mnie bardzo wkurza!Nienawidze jej!!!!!!!!

ocenił(a) serial na 10
aniaxii

Rachel jest beznadziejna!!! wszedzie sie wpieprza!!:

ocenił(a) serial na 10
p_sawyer

ja obejrzalam wczoraj wieczorem :) odcinek calkiem niezly, ale irytuje mnie Derek....strasznie dziwny....mysle, ze moze sie tylko podszywac pod brata Peyton, a tak naprawde nim nie jest.

p_sawyer

gdzies tam było napisane że ma być Derek 2 być możę en Derek tylko udaje brata żeby zbliżyć się do Peyton, albo jest jakiś nie tego

ocenił(a) serial na 10
MartaS

Tak jest bardzo dziwny i wydaje sie mi ze od dawna obserwoje on Peyton i to na tyle chodz zastanawia mnie to czy nie jest on tylko jakims kolesiem z internetu ktory ogladal ja juz wczesniej przez kamerke. Bo przeciez nie ras ktos sie doniej podlanczal przez neta, uwazam ze nie jest tym za kogo bieze go Peyton.

ocenił(a) serial na 10
miidniight

wie ktos jak sciagnac z bearshare ? z gory dzieki

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones