PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=112895}

Pogoda na miłość

One Tree Hill
7,9 29 090
ocen
7,9 10 1 29090
Pogoda na miłość
powrót do forum serialu Pogoda na miłość

Nie mogę się odciągnąć od tego serialu.. jestem na pierwszym sezonie i właśnie skończyłam 10 odcinek. Mam nadzieje, że będzie tylko lepiej :D

ocenił(a) serial na 10
Hickstead

Mogę powiedzieć,że OTH to jeden z moich ulubionych seriali.Teraz właśnie ogladam drugi raz od początku bo wakacje i świetnie do niego powrócić;) Jednak jak dla mnie to 4 pierwsze sezony sa najlepsze.5 i 6 też,a potem się zaczynają niektóre nudnawe odcinki niestety.I czasem bym chciała,zeby na 6 sezonie sie skończyło.Ale jakby nie patrzeć dobrze,że oglądasz bo jest warty oglądania.Serial jest genialny po prostu:D

ocenił(a) serial na 4
Hickstead

Zachęcona opiniami też postanowiłam obejrzeć ten serial ale niestety dałam radę tylko cztery odcinki... Miałam ochotę zakończyć oglądanie na pierwszym ale pomyślałam żeby dać mu szansę i obejrzeć jeszcze kilka a może mnie wciągnie. Jeden wątek wokół którego kręci się cała akcja nieciekawe postaci, nudne dialogi itd.

Lisa_S

No cóż, w końcu każdy ma inne gusta ;). Ja mimo wszystko kontynuuje oglądanie i zobaczymy co z tego wyjdzie :).

Hickstead

Ja zaczęłam oglądanie miesiąc temu i dzisiaj właśnie zaczęłam 7. sezon. Na jeden sezon przypada mi około tygodnia. Serial bardzo wciągający, polecam, ale zgadzam się, że serie 1 - 4 były lepsze. No, i brakuje Lucasa i Peyton w 7. sezonie, ale dobrze, że chociaż jest Brooke, moja ulubiona postać. <3

Limkusia

dzieki za spoiler ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones