PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=112895}

Pogoda na miłość

One Tree Hill
7,9 29 082
oceny
7,9 10 1 29082
Pogoda na miłość
powrót do forum serialu Pogoda na miłość

jestem na 4 sezonie i jestem w szoku ze ktokolwiek lubi peyton w tym serialu... czytalam spoilery i widzialam zdjecia ze luke bedzie z peyton i widzialam zdjecie z 4 sezonu jak sa razem wiec to juz zaraz dlatego nie wiem czy ogladac dalej.. nie chce mi sie ogladac zalosnych scen zdradliwej przyjaciolki i chlopaka wiecznej ofiary zyciowej ale z drugiej strony chce zobaczyc losy innych!!!!!! czy peyton i lucas beda bardzo wkurzajacy? czy brooke bedzie znowu idiotka i im wybaczy? ogladac dalej czy nie? help me

ocenił(a) serial na 9
wisemma

ogladaj ogladaj
P i L pózniej nie bedzie a natomiast B wydorośleje

karolinaaaa96

DOBRA COFAM! TEN NOWY NAUCZYCIEL JEST HOT A LUCAS TO CIOTA W TEJ SWOJEJ NOWEJ FRYZURZE
GO BROOKE!

ocenił(a) serial na 10
wisemma

Ja też nie znosiłam Peyton i Lucasa ! Najgorsze postacie w tym serialu. Dobrze, że później znikają na dobre, a Brooke ułoży sobie życie z kimś normalnym, z dala od zdradliwej i wiecznie nieszczęśliwej Peyton i niezdecydowanego, ze zbolałą miną Lucasa.

malami132

w koncu ktos normalny

ocenił(a) serial na 9
wisemma

Jaki nowy nauczyciel? Zastanawiam się już dłuższy czas i jakoś sobie go nie przypominam...

karolinaaaa96

niewazne, okazal sie ch*jem
ale byl fajny

karolinaaaa96

rachel zalozyla jej konto na portalu piszac ze jest starsza i umowila ja z nim potem okazalo sie ze to ich nowy nauczyciel i mieli romans przez jakies 2 odcinki potem ja zdradzil :D

ocenił(a) serial na 9
wisemma

aaaa takk pamietam

ocenił(a) serial na 9
wisemma

A na którym już jesteś sezonie?

karolinaaaa96

4 sezon 8odc

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones