PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=112895}

Pogoda na miłość

One Tree Hill
7,9 29 061
ocen
7,9 10 1 29061
Pogoda na miłość
powrót do forum serialu Pogoda na miłość

j.w. Czasami jak sobie włączę (powtórnie) losowy odcinek, to odkrywam jakiś dla mnie nowy, dobry utwór. Ostatnio np. Scanners - In My Dreams
Rewelka.

ocenił(a) serial na 9
AJT2k

Dokładnie! Zawsze najbardziej podobała mi się w tym serialu muzyka właśnie i to, że w każdym odcinku leciała w tle jakaś piosenka. I tytuły odcinków to też tytuły piosenek. Ileż to świetnej muzy sie odkryło na przestrzeni lat!

AJT2k

Witam, a gdzie ten serial można obejrzeć, nigdzie nie można tego namierzyć :(

ocenił(a) serial na 7
kruczek105

fmovies (kropka) to
do tego wtyczka blokująca reklamy, i ew. do napisów "Substital".
Warto też mieć włączonego antywirusa w trakcie korzystania z tego typu źródeł.

ocenił(a) serial na 10
kruczek105

HBO max

ocenił(a) serial na 7
paulinaszypula

Dostępne w Polsce czy trzeba vpn?

ocenił(a) serial na 10
AJT2k

VPN :-( Ja mieszkam za granica i myslalam, ze kazdy ma :-( A torrent?

ocenił(a) serial na 7
paulinaszypula

Dobrze wiedzieć, że chociaż przy pomocy VPN (nie wiem do końca czy działa, ale powinno), można obejrzeć na HBO max'ie. W PL niestety na "legalu" jedynie wydania DVD i nie ma jak obejrzeć OTH w vod/na platformie streamingowej, pozostały tylko torrenty właśnie oraz strony z filmami z domenami, które pierwszy raz w życiu na oczy widzisz, a sprawdzając je (domeny) okazuje się że to jakaś np. "wyspa na pacyfiku" :D

Chociaż osobiście posiadam jeszcze odtwarzacze DVD, a z autopsji, doświadczenia wiem, że da radę wyrwać seriale w okazyjnych cenach, np. za parę dyszek wszystkie sezony. A myślę, że jak lubi się wracać do danego serialu/filmu to warto, można też przyozdobić półki o kolekcję.

kruczek105

https://filman.cc/serial-online/1969/pogoda-na-milosc-one-tree-hill
za darmoszke

ocenił(a) serial na 9
kruczek105

Można obejrzeć na stronach freedisc i vider.info. Na tej drugiej znalazłem więcej sezonów

AJT2k

Pete Murray - So Beautiful
https://www.youtube.com/watch?v=j7-SGgH-SHU

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones