PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=112895}

Pogoda na miłość

One Tree Hill
7,9 29 061
ocen
7,9 10 1 29061
Pogoda na miłość
powrót do forum serialu Pogoda na miłość

Zabawny, ciekawy, barwny, pouczajacy, pozostawiajacy po sobie slad, posiadajacy wspaniałą muzykę, aktorów i scenografie. Wszystko czego potrzebuje dobry serial. Jasne, że ma wady ale zanikaja one w blasku zalet. Serial na którym sie wychowałam i nadal to robie, ponieważ oglądam go jeszcze raz od początku, serial ktory ma to coś i który porusza ważne wartościowe tematy życiowe, dzięki którym dorastamy mentalnie. Wiele odcinków sprawiło, że zmieniłam swoje poglądy na różne sprawy.
One tree hill zawsze będzie przywoływać ciepło w moim sercu. Always and forever :)

ocenił(a) serial na 10
tynka3300

Mi wciąż brakuje podobnego serialu :( Wszędzie tylko wampiry, zombiaki, kosmici. Czy ktoś zna podobny serial i może polecić?

ocenił(a) serial na 10
robipati

Dokładnie... Nie spotkałam jeszcze serialu choc w połowie podobnego do OTH. To takie smutne. Brakuje mi tego uczucia kiedy po raz pierwszy igladnelam całych 9 sezonów. Już nigdy nie będzie serialu takiego jak OTH. ;(

ocenił(a) serial na 8
robipati

OTH jest u mnie jedynym serialem ocenionym na 10. Ciężko znaleźć inny chodź w połowie tak dobry serial tego typu.
jedyne podobne(odrobinę) seriale jakie znam:
Dawson's Creek - u mnie najniżej notowany serial, ale uwielbiam Michelle Williams, więc serial zaliczyłem. Co ciekawe kilkoro aktorów z OTH też w nim występuje... za wyjątkiem Chada, sporadycznie.
The O.C
Gossip Girl - od biedy
Gilmore Girls

ocenił(a) serial na 10
Prorockus

Wszystko to już obejrzałam :( Potrzebuję czegoś nowego!

ocenił(a) serial na 8
robipati

Bardziej podobnych nie znam, ale na siłę (bardzo na siłę) można:
Veronica Mars
Victorious
Teen Wolf - nie ma zombiaków, wampirów i kosmitów... są wilkołaki ...(nie obejrzałem wszystkich odcinków, bo nie dałem rady)
Joan of Arcadia
Roswell - są kosmici, ale też jest szkoła... jak napisałem wyżej "bardzo na siłę".
Faking It
Renegadepress . com

ocenił(a) serial na 9
Prorockus

A gdzie można go obejrzeć??

ocenił(a) serial na 8
Filmocholiczka

ja wszystko ściągam z torrentów i zachowuje na dysku, bo często wracam do seriali które mi się spodobały... do tej listy dodam jeszcze:
The Fosters
Switched at Birth
90210
Glee
The Secret Life of the American Teenager
My So-Called Life
Greek - ten dopiero zaczynam, ale jest całkiem przyzwoity.
Kilka wymienionych teraz seriali spowodowało moją zmianę oceny OTH - zwłaszcza dwa pierwsze.

ocenił(a) serial na 10
tynka3300

Dokładnie. Nie ma dla mnie lepszego serialu. Znam go już na pamięć a i tak bardzo chętnie wracam do niego.
To był serial z klimatem. Sama dużo wyniosłam z tego serialu i często w swoim życiu kieruje się tym czego się nauczyłam oglądając go :)

ocenił(a) serial na 10
Effy_skins

Dobrze wiedzieć, że nie tylko ja jestem od dawna już zauroczona tym serialem..
Mimo że od ostatniego odcinka minęło już około 3 lat wrażenie po nim wciąż pozostaje! Jedno jest dla mnie pewne nie ważne ile jeszcze seriali obejrzę sentyment po Pogodzie na Miłość pozostanie na zawsze <3
Dla mnie to wciąż numer 1! I również szukam czegoś podobnego, aby zapełnić trwającą pustkę po nim.. W jakiejś części udało mi się to serialami The O.C. (Życie na Fali) i Veronicą Mars.. Podobne są do OTH przede wszystkim przez lata nagrywania, można w nich więc odnaleźć podobny klimat tych amerykańskich lat!;)

ocenił(a) serial na 10
Carolla_

Myślę, że nie tylko my a większość jest zauroczona :) Nawet mój były już współlokator oglądał ze mną i bardzo się wciągnął :) tylko denerwował się gdy mówiłam mu co zaraz będzie hihi :D Tak to już jest jak się zna na pamięć.
Podoba mi się również soundtrack. Idealnie dopasowany. A Gavin Degraw to mój numer 1 :)
Oglądałam O.C i Veronicę Mars ale ani jeden ani drugi mi nie podszedł. Po prostu oglądałam, ale to nie to samo co OTH. :D

tynka3300

pozostaje mi dołączyć się do twojego postu :) ja, fanka thrillerów, psychopatów, nie spodziewałam się że to napiszę. jestem w połowie drugiego sezonu, tytuł podsunęła mi koleżanka, zbierałam się do niego z rok. pokończyły się sezony moich seriali no i z braku laku... i oglądam w każdej wolnej chwili. przede wszystkim dla mnie do pozazdroszczenia jest klimat , ameryki, przyjaciół, szkoły, tam na pewno żyje się inaczej. tak myślę:))

NikKI76

Skoro już wszyscy zgromadzeni przy tym poście widzieli cały serial to mógłby ktoś być tak miły i powiedzieć mi dokładnie albo chociaż w przybliżeniu w których odcinkach i sezonie zagrali Fall Out Boy jako oni sami czyli zespół?
P.S. serial "Teen Wolf" nie jest taki zły :) polecam

Angela_Mucha

Końcówka 3 serii. Jakoś tak 15(jako zespół),17, 18 i 19. Występują też jako zespół pod koniec 2 serii, być może w finale, albo w odcinku przed finałem. Nie pamiętam jednak na 100 proc.

LeiaSkywalker

aww dziękuje bardzo :)

NikKI76

hej :) oglądasz OTH online? jeśli tak to mogłabyś podrzucić link do stronki, bo bardzo chciałabym wrócić do oglądania, ale nie potrafię znaleźć żadnej strony z odcinkami :(

becia_

hej, nie, nie oglądam online , wszystko mam z gryzonia, jestem już w połowie 7 sezonu, około półtora tygodnia zajęło mi oglądanie od pierwszego odcinka:))przyznam że od 7 sezonu nowe wątki są średnie, ale na pewno obejrzę do ostatniego:)

ocenił(a) serial na 10
becia_

kinoman. tv wszystkie odcinki bez logowania i bez limitów. Kilka dni temu skończyłam właśnie oglądać wszystkie sezony ;)

tynka3300

Nigdy bym nie pomyślała, że dorastajac będę uczyć się wartości od bohaterów jakiegoś serialu.A jednak tak było, nikt i nie nie nauczyło mnie tyle co One Tree Hill.Potrafiłam całą noc oglądać jeden odcinek po drugim i po 6 wychodzić do szkoły.Dzięki temu serialowi jestem dzisiaj llepszym czlowiekiem i mówię to szczerze

ocenił(a) serial na 10
angelaaar

Dokładnie! Po obejrzeniu chociaż 1 odc. czułam , ze zaczynam rozumieć pewne rzeczy , wartości.

ocenił(a) serial na 7
angelaaar

Miałem podobnie zobaczyłem jeden odcinek i zamówiłem cały sezon na allegro. Nie mniej serial się bardzo dziurawi po czwartym sezonie. Polecam coś przeciwnego do tego serialu Twin peaks pozwoli ci zapomnieć o Tree Hill.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones