PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=112895}

Pogoda na miłość

One Tree Hill
7,9 29 066
ocen
7,9 10 1 29066
Pogoda na miłość
powrót do forum serialu Pogoda na miłość

Uwielbiam klimat tego serialu, jego humor oraz piękne "przemyślenia" każdego z bohaterów wypowiadane na głos. Serial bardzo mnie urzekł i sprawił, że stałam się dojrzalsza. Z OTH wiąże ogromny sentyment i uważam, że jest to najlepszy serial obyczajowy jaki kiedykolwiek powstał oraz oczywiście jest to moj ulubiony serial ze wszystkich jakie oglądałam (a nie jest ich mało). Jeśli jesteś tutaj, czytasz mój komentarz i zastanawiasz się czy warto zacząć oglądać ten serial to mówię Ci: Tak, uwierz mi, że warto. Serial jest piękny, a cytaty które usłyszysz oglądając OTH na zawsze zapadną w Twojej pamięci. Serial jest wart Twojej uwagi, więc idź i zacznij oglądać! Po obejrzeniu wszystkich sezonów zrozumiesz i jeszcze kiedyś mi podziękujesz.

ocenił(a) serial na 9
tynka3300

WARTO ! Uwielbiam ten serial . Jeszcze żaden serial ( no może poza niektórymi polskimi ) nie dał mi takich emocji . A Haley wręcz uwielbiam za jej dobroć,opiekuńczość ale z drugiej strony za przebojowość i zadziorność , jeśli ktoś zasłużył na to by dostać w pysk to Haley się nie krępuje . :D Czy to facet czy kobieta a nawet gdy jest w odmiennym stanie .Petarda po prostu . :D Z drugiej strony tego charakteru na codzień po niej nie widać . Jest normalną żoną i matką która nie "ustawia wszystkich po kątach " ale kiedy trzeba kiedy coś się psuje potrafi ludzi poustawiać "do pionu " . Taką kobietę chciałbym spotkać . :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones