PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=112895}

Pogoda na miłość

One Tree Hill
7,9 29 089
ocen
7,9 10 1 29089
Pogoda na miłość
powrót do forum serialu Pogoda na miłość

Nie cierpię jej. Na wstępie nadmienię, że serial oglądam po raz drugi i do 6 sezonu postać Haley
była jedną z moich ulubionych. W tych wszystkich scenach z Nate'm bardzo mi się podobała i była
taka wiarygodna, natomiast odkąd w siódemce ZNOWU pojawił się motyw jej kariery muzycznej
niestety nie mogę na nią patrzeć. Zrobili z niej taką super 'coooool' mamę, która robi te swoje
miny przy tym mikrofonie i wije się jak chora na tej scenie. Może to wredne, ale piosenkarka mi do
niej w ogóle nie pasuje. Nie podoba mi się jej głos i piosenki. Zdecydowanie wolałam ją w roli
życzliwej, dobrej dziewczyny/kobiety, która naprawdę potrafiła wzruszyć niż to co zrobili z nią teraz.
Wszystkich fanów Haley przepraszam z góry za tą dość ostrą opinię, ale zwyczajnie jestem
ciekawa czy ktoś jeszcze podziela moje zdanie, czy ja jestem zwyczajnie uprzedzona ;)

ocenił(a) serial na 10
Claudija91

hahhahahaha ja Ci powiem,ze ja mam tak samo.Jak jeszcze mogłam znieść ją jako piosenkarkę na początkach,to potem nie za bardzo.Jakoś nic do niej nie miałam,ale jako postać to nigdy nie była jakoś moją ulubioną.Lubiłam ją normalnie jakos do 5 sezonu,potem przeszło mi.Ogólnie Naley zawsze było fajne i słodkie,ale ona ma swoje miny racja tu się zgodzę i mi to też się nie podoba serio:D a do Nathana ona jakoś z wygladu mi nigdy nie pasowała hahahah.To tylko moje zdanie.
I wtedy jak w 2 sezonie go zostawiła dla muzyki!! No przepraszam ,ale takiego Nathana zostawiać?! Byłam wściekła wtedy nooo! Jak ona mogła?;) Wtedy to jej nie lubiłam serio!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones