PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=112895}

Pogoda na miłość

One Tree Hill
7,9 29 082
oceny
7,9 10 1 29082
Pogoda na miłość
powrót do forum serialu Pogoda na miłość

Oceniając ten serial, muszę go podzielić na dwie części.
Pierwsza z nich (sezony 1-4) jest świetna i na niej, w moim mniemaniu, ten serial powinien się zakończyć. Jeśli chodzi o drugą (sezony 5-9), to szczerze mówiąc nie byłam w stanie obejrzeć jej do końca. Jakiś czas temu utknęłam na początku 7 sezonu i jakoś nie mam ochoty oglądać dalej.

ocenił(a) serial na 10
anymore

dla mnie to najlepszy serial ! fakt też trochę utknęłam na 7 sezonie, ale 8 i 9 były znakomite (jak dla mnie oczywiście) :)

anymore

Ja utknęłam kiedyś na 5 sezonie straszna nuuuda. ale dzięki Bogu od 6 znowu nabrali tempa chociaż to już nie było to samo co OTH do 4 sezonu :)

chinka92

No tak, ja miałem tak samo 1-4 sezony były dla mnie tak wciągające, że oglądałem proma przed odcinkami i czekało się na nowy odcinek, a potem jak już byli dorośli to coraz gorzej.. Dla mnie serial skończył się jak głównych postaci już nie było, Lucas z Peyton wyjechali i potem każdy odcinek się już ciągnął.. NAwet nie wiem na kótrym sezonie i odcinku przestałem oglądać, ale coś koło 5 sezonu chyba, pamiętam ostatni odcinek jak wyjechali w góry chyba, i scena Quinn przyszła w bieliźnie do baru, bo klucze chyba zgubiła.. Jeśli ktoś bylby tak dobry i powiedział, który to sezon i odcinek ;) W sumie powinienem dokończyć ten serial, tyle sentymentu z nim związanych jest..

ocenił(a) serial na 10
anymore

Bez Peyton i Lucasa to juz nie to samo OTH..

ocenił(a) serial na 8
Tosia123

Najsłabszy jest zdecydowanie sezon 8.

Tosia123

ja właśnie jestem w trakcie oglądania 7 i mam w związku z tym pytanie - czy Lucas i Peyton jeszcze się pojawią? Bo bez nich jakoś nie mam ochoty tego oglądać...:/

ocenił(a) serial na 10
majowka20

W jednym odcinku pojawi sie tylko Lucas, ale tylko na momencik.

Tosia123

szkoda:( bez nich to nie to samo...:/

ocenił(a) serial na 10
majowka20

no dokładnie :(

Tosia123

dokladnie dla mnie ten serial skończył sie w chwili gdy zabrakło głownych bohaterów

ocenił(a) serial na 8
anymore

dzieki za info, bo ja przerwalem ogladanie juz jakis czas temu po 5 sezonie i sie wlasnie zastanawialem czy warto dokonczyc
tak wiec chyba sobie to juz daruje i zaczne cos innego

ocenił(a) serial na 10
uncut

warto dokończyć

Twórcy nie chcieli już mieszać między Pey i Lucasem, a wykorzystali dużo wątków związanych z nimi dlatego zdecydowali o odsunięciu postaci. Na początku też sobie tego nie wyobrażałem, ale z biegiem czasu zrozumiałem, że było to dobre..
Serial nie traci uroku, a zyskuje lekkie odświeżenie nowe postacie historie, dalej jest wspaniały

ocenił(a) serial na 10
qubi14

też na początku nie mogłam tego przeboleć ale nowe postacie, które się pojawiły idealnie zapełniły pustke;)

qubi14

popieram chociaż naprawdę lubiłam P. Sawyer i Lucasa i brakowało mi ich, to przyznaję, że klimat serialu pozostał. Trochę kiepsko wygląda ich przyjaźń z Brooke i Haley. Niby utrzymują jakiś tam kontakt ale mnie to nie przekonuje;)Wychodzi trochę z tego, że każdego można zastąpić:/

ocenił(a) serial na 10
uncut

Warto! W ostatniej serii genialną rolę ma Dan... Brooke też jest wspaniała <3 Najlepszy serial ever!

użytkownik usunięty
anymore

zrobiłam dokładnie to samo. 1-4 sezony były genialne, 5 ujdzie, 6 był także fajny. Po odejściu Lucasa i Peyton przestałam oglądać, jakoś brak ochoty :)

Ja skończyłam pierwsze 4 sezony w mgnieniu oka, tak mnie ten serial wciągnął. Potem zabrałam się za 5, który zaczął się od " 4 lata później ", co już na starcie mnie odstraszyło. No i prawdę mówiąc po nudnym pierwszym odcinku 5 sezonu zabrałam się za kolejne 3, może 4 odcinki i jak dla mnie ten serial całkowicie stracił swój urok i puki co nie mam ochoty dalej tego kontynuować. Nie wiem, może jak już na prawdę nie będę miała czego oglądać to do niego wrócę. Uważam, że ta kilkuletnia przerwa w serialu nie wniosła nic innego dobrego, a nawet mogę powiedzieć, że serial wiele stracił w moich oczach. Kiedy zaczęłam go oglądać dałam mu ocenę 9, teraz zniżyłam do 7, bo biorę pod uwagę całokształt. Chyba żaden serial mnie tak nie zawiódł ( nawet Lost, którego pierwsze sezony były świetne i podobnie jak tu również po 4 sezonie niesamowicie się pogorszył, bo dotrwałam chociaż/aż do 1 odcinka 6 sezonu ). Wydaje mi się, że lepszym rozwiązaniem byłoby pokazanie jak postacie sobie radzą ( studia, utrzymywanie związków na odległość, pierwsza praca, piorytety, podążanie za marzeniami, bądź konieczność porzucenia ich, nowe przyjaźnie/wrogowie ), chociażby coś takiego jak zrobili w 90210 po skończeniu przez bohaterów szkoły średniej. No, ale to tylko taka moja skromna opinia. W każdym bądź razie, jeżeli uważacie podobnie jak ja, a jednak dalej oglądacie OTH - czy ten 5 sezon się jakoś rozkręca, czy po prostu oglądaliście go z przyzwyczajenia, bądź sentymentu do bohaterów i specyficznego klimatu ( którego moim zdaniem już zabrakło ) ?

klaudia041

Wiadomo, że sezony kiedy chodzili do liceum miały w sobie coś wyjątkowego i lubię do nich wracać:)Ale 5. sezon też się dobrze ogląda i podobały mi się retrospekcje. Wydaje mi się, że nie mieli by co pokazywać po skończeniu liceum, Brooke i Peyton wyjechały, reszta się porozjeżdżała po collegach. Poza tym priorytety, podążanie za marzeniami, utrzymywanie związków na odległość, nowe przyjaźnie to wszystko jest w kolejnych sezonach tylko, że po okresie collegu. Zazdroszczę, że nie widziałaś jeszcze reszty odcinków:)

ocenił(a) serial na 10
klaudia041

nie ma to jak oceniać serial za całokształt oglądając jego połowę...

qubi14

Nie zrozumiałaś/eś sensu mojej wypowiedzi. Oceniam serial za całokształt tego co udało mi się obejrzeć. Np. Mogłabym zakończyć moja przygodę z OTH na pierwszym sezonie oceniając go na 9 i biorąc pod uwagę jego mocne i słabsze strony - no i to jest również całokształt, ale w węższym zakresie. Być może kiedyś dokoncze ten serial i znowu zmienię ocenę, kto wie. :)

ocenił(a) serial na 7
anymore

Identycznie mam.. ogladalem go do 4 sezonu i niestety na tym skonczylem ... troche zaluje ale bardzo irytowaly mnie juz potem postacie. Czasem mialem wrazenie , ze pierwsze 4 sezony to jakies arcydzielo naprawde kazdy odcinek dawal to ''cos'' pozniej ta magia gdzies uciekla. Nawet nie wiem jak ten serial sie skonczyl ostatecznie.

BriT

Też nie wiem jak się skończył. I chyba już do niego nie wrócę, bo w pewnym momencie kolejne odcinki zaczęły mnie najzwyczajniej w świece męczyć. Szkoda mi czasu, jeśli mam się zmuszać się do oglądania OTH.

ocenił(a) serial na 7
anymore

No niestety lepiej zachowac w pamieci te dobre 4 sezony i miec dobre poczucie ''smaku'' niz sie katowac moda na sukces.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones