PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=112895}

Pogoda na miłość

One Tree Hill
7,9 29 066
ocen
7,9 10 1 29066
Pogoda na miłość
powrót do forum serialu Pogoda na miłość

Jezeli miałabym wspominać moje nastoletnie życie, to jednym ze słów które by je opisywało byłby tytuł tego filmu. Absolutnie cudowny... Klimatyczny, wzruszający i wciąż pod wieloma względami na czasie. Serial który zdecydowanie czegoś uczy. Każdy odcinek miał znaczenie. Cytaty uwielbiałam zapisywać sobie gdzieś z zeszycie. Niezwykle poruszające i szczere. Nie było i nie ma takich seriali jak ten.
Oczywiście nie jest zupełnie bez wad, ale jego treść była naprawdę niesamowita. Warto go obejrzeć. Szkoda że w Polsce nie poświęcono mu uwagi . Wyemitowano tylko 2 sezony.
Bohaterowie byli świetnie.
Nathan i Harley...moja ulubiona para. Chyba jedyna, że wszystkich serialów jakie widziałam gdzie byli ze sobą od pierwszego do ostatniego sezonu. Ofc mieli wzloty i upadki. Ale dało się to rozegrać bez zdrad jak w wielu serialach. U nich nigdy nie doszło do zdrady. (Wiem, wiem..pojawienie się Chrisa albo niani Carry były temu bliskie, ale uważam że nie można tego nazwać zdradą) Bardzo to w nich ceniłam .
Nie będę pisała o czym jest serial, bo długo by to trwało, ale jeżeli ktoś szuka ciekawej opowieści o młodych ludziach to warto.

Beata_S_1901

ile to czasu minęło... z serialu nie pamiętam nic poza miłością do broke. jednak odczuwam wielką nostalgię i tęsknotę za tamtym życiem, cały dzien przed kompem oglądając moją ukochaną, a w mieć o niej mokre sny. Z rana brać zimy prysznic ( jedyna scena jaką pamiętam gdy lucas brał wlasnie zimy prysznic, a do lazienki wlazła jedna z jego haremu ) serial kochalem przez jego zycie ktorego nie mialem ja. piekne kobiety i seks.
całkiem na poważnie to rzeczywiście oglądałem kiedys ten serial i odcuwam nostalgię. był fajny. piękne kobiety. to co lubię. pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones