PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=275918}

Producing Nobuta

Nobuta wo Produce
7,9 1 132
oceny
7,9 10 1 1132
Nobuta wo Produce
powrót do forum serialu Nobuta wo Produce

Serdecznie polecam!

ocenił(a) serial na 8

Piękny, wzruszający i zarazem zabawny serial o przyjaźni, a także samotności. Wciągnął mnie już od pierwszego odcinka. :) Jeżeli ktoś ma wątpliwości czy obejrzeć, to szczerze zachęcam.

ocenił(a) serial na 1
Haliah

PEDALSKIE USMIESZKI MNIE NIE ZACHECILY DO OBEJRZENIA TEGO GNIOTA

sweterek

Jeśli się nie potrafisz wypowiadać kulturalnie o tak dobrym serialu to nie powinieneś w ogóle zabierać głosu i na przyszłość popracuj nad swoja ortografią. Ja oglądałam wszystkie odcinki z zapartym tchem i mogę powiedzieć ze serial jest do oglądania na każdą okazję. Jest naprawdę cudowny i można się przy nim wzruszyć do łez<3 Naprawdę polecam serdecznie wszystkim szukającym wzruszeń i wspaniałej fabuły. Pozdrawiam :):*

pusia_anusia

a mogę wiedzieć gdzież to obejrzałyście ten piękny serial ? <33

ocenił(a) serial na 8
nike55555

Tutaj jest do pobrania z polskimi napisami http://hanakuor.webd.pl/forum/ w
dziale Dramy --> ukończone
Pozdrawiam :)

ocenił(a) serial na 8
Haliah

także polecam, naprawdę piękna historia. serial oparty na przyjaźni, a nie kolejne romansidło, co bardzo mi się podoba.
pozdrawiam!

Haliah

Świetny serial.Doprawdy przepiękny i interesujący.Nie mogłam aż się od ekranu oderwać,tak mnie wciągnęło oglądanie.Po prostu serial niesamowity i świetna obsada.

Haliah

Przed chwilą skończyłam... Naprawdę cudowna historia, ze świetnym humorem i muzyką. A i gra aktorska przypadła mi do gustu, zwłaszcza Yamapi, boską miał rolę;]
Zakończenie jest super;> A scena, kiedy koledzy z klasy żegnają się z Shuji'm... no piękna jest i tyle...;D
Także wszystkim polecam.

ocenił(a) serial na 10
Haliah

Najlepszy serial jaki oglądałam. Spodziewałam się czegoś gorszego, a okazał się bardzo mądry i wzruszający. Nie jak typowe filmy i seriale dla młodzieży, w których często bohater lub bohaterka jest prześladowany i znajduje przyjaciół, ale tak naprawdę nie poruszają nikogo i nie są warte obejrzenia. Zdecydowanie zasługuje na 10.

użytkownik usunięty
Lodaaaa

dziś skończyłam oglądać. .. i muszę przyznać, że jestem zaskoczona. na początku myślałam co to za dziwactwo, bez obrazy, jednak oglądając dalej jakoś mnie wciągnęło. według mnie to świetna pouczająca drama...z humorem. obsada- świetna, gra serialowego Kusano powala. ;3 ogólnie mówiąc jestem zadowolona.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones