PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=479091}

Jedenasta godzina

Eleventh Hour
7,4 1 728
ocen
7,4 10 1 1728
Jedenasta godzina
powrót do forum serialu Jedenasta godzina

2 seria

ocenił(a) serial na 8

Szkoda, ze skasowali 2 serie, bo juz nawet polubilam ten serial. Podobal mi sie watek 2 glownych bohaterow, cos fajnego moglo wyniknac, fabula moze troche przesadzona, ale wedlug mnie ciekawa. Nadzwyczajne choroby itd. sprawialy, ze widz nie mogl sie od razu zreflektowac jaka jest przyczyna. Fajni aktorzy, zawsze czekalam na wtorek, aby ten serial obejzec i teraz jestem smutna, bo jedyne co zostalo to odcinki archiwalne z 1 serii :(( Serial nie oplacal sie producentom, slaba ogladalnosc czy co bylo przyczyna przerwania produkcji?

ocenił(a) serial na 7
Papiszynka

Witam :) Widzę, iż oglądałaś sezon 1 :) Mam takie małe pytanko, wątek jest urwany, czy jakoś sensownie zakończony? Warto oglądać? Czy każdy odcinek jest o czym innym?

ocenił(a) serial na 8
sheevia

Hej. Minelo sporo czasu od zakonczenia 1 sezonu, ale z tego co pamietam zakonczeniem byl po prostu kolejny zwykly odcinek z serii, dlatego zdziwilam sie z braku kontynuacji serialu. Ogladac warto wg mnie, choc rozne wymyslne choroby/rozwiazania, ktore czasem mialy male szanse na zaistnienie w rzeczywistosci sprawiaja, ze ogladalam go z 'przymruzeniem oka'. W serialu nie ma nawiazywania pomiedzy odcinkami, kazdy ma swoj wlasny watek, wiec nie ma problemu z wdrazeniem sie :)

ocenił(a) serial na 7
Papiszynka

Dziękuję serdecznie za pomoc :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones