Degrassi: Nowe pokolenie
powrót do forum 10 sezonu

Sezon 10

ocenił(a) serial na 9

witam.
zbieram informacje na temat 10 sezonu.
czy duzo osob jest zainteresowanych ogladaniem go??
jak wiadomo nasza tv jest bardzo powolna wiec zostaje nam tylko tlumaczyc.
pierwsza czesc bedzie prosta czyli tak do okolo 5 odcinka, natomiast pozostaa czesc to juz inna para kaloszy i bedzie to bardzo monotonne bo wszystko musze tlumaczyc doglebnie i to dlugo moze zajac ale mysle ze odcinek tygosniowo moglbym zrobic, no chyba ze ktos by mi pomogl. czekam na wasze opinie

ocenił(a) serial na 9
arekkik

Ja jestem bardzo zainteresowany 10 sezonem, ale jak pomyślę zanim go puszczą w Polsce to aż się słabo robi...W tłumaczeniu niestety nie pomoge bo nie umiem angielskiego. Widziałem w innym temacie jak ogłaszasz się że masz do udostępnienia sezony degrassi czy mółbyś mi je jakoś przesłać lub właśnie gdzieś udostępnić?

ocenił(a) serial na 9
XxXzywy92

naturalnie ze udostepnie ale nie w tej chwili.
beda one dostepne do pobrania z serwisu http://tnttorrent.info/ lub http://torrenty.org/ zobacze jeszcze kiedy bede mial chwile aby to zrobic. odrazu informuje ze bede wrzucal odcinek co jakis czas np co 1 dzien czy 2 w zaleznosci ile bedzie seedow.

ocenił(a) serial na 9
arekkik

Hmm... To mały problem jest bo nie mam tak konta...

ocenił(a) serial na 9
arekkik

Również byłabym zainteresowana. A i jak wrzucisz wcześniejsze sezony to oczywiście daj znać. ;)

ocenił(a) serial na 9
Ambrel

jak najbardziej jak wstawie to dam znac.
dla nowych uzytkownikow ktorzy sie beda rejstrowac jest tam cos takiego jak "polecajacy" to prosze wpisac "kiker1",

ocenił(a) serial na 9
arekkik

aha i jak cos to wstawie sezon 8 i 9 po polsku a 10 to z napisami bo wiadomo :)
a jak znajde na plycie to jeszcze 7

arekkik

Ja oglądam degrassi po angielsku od 9 sezonu to juz z rok temu widziałem go a zigzap dopiero teraz zaczal puszczan degrassi takes manhattan i jeszcze podzielił na 4 czesci jak nie na 5. Trudno jest to tłumaczyc ja oglądma na własną reke własnie skonczylem ogladac ostatni odcinek 10 sezonu narazie nie kreca wyczytalem na angielskiej wikipedi że dopiero od litego 2011r maja puszczac w Kanadzie dopiero na teennick.com.

ocenił(a) serial na 9
ficking

no tak ale nie kazdy ogladal 9 i 10 sezon bo tez nie kazdy zna na tyle angielski aby moc ogladac filmy.
zaproponowalem to bo czesc osob napewno by chciala obejrzec 10 sezon w miare w niedlugim czasie a nie za rok.

arekkik

Jeśli ktoś nie potrzebuje napisów, to tutaj jest cały 10 sezon na megavideo, osobiście zaczynam oglądać, gdy tylko na ZigZapie skończy się 9 ;). - http://tv.blinkx.com/show/degrassi-the-next-generation/v0lwhGKPM-moSFlnzN9jC-qP2 ec#s10

Goku

no, ja również z tej strony oglądam odcinki ;) i zauwazylem ze nawet zaktualizowali ta stronke bo są juz dwa ostatnie odcinki "halo part one i part two" super. Nie moge sie doczekac lutego kiedy zobacze kolejne widzialem trailera na jakiejs stronce oficjalnej i zapowiada sie tak super ze trudno az to okreslic. A co do Ciebie Arekkik masz zamiar zaczac tlumaczysz caly 10 sezon? ;]

ficking

Mam wiadomość z wiarygodnego żródła, że 10 sezon Degrassi puszczą w TV na wiosnę 2011. W grę wchodzi kwiecień/maj. :(

ocenił(a) serial na 9
wizzle

Fajnie by było, ale myślę że to coś za szybko, ale poczekamy zobaczymy...

ocenił(a) serial na 9
XxXzywy92

wiecie moze czy Sav i Anya beda razem bo narazie nie ogladalem jeszcze 10 sezonu.
a z tego co pamietam to w 9 sezonie sie poklocili.

arekkik

muszę Cię zasmucić ale nie, Sav będzie z Holly J, a potem Jenna będzie świrowała do Sava ale to na koncu 10 sezonu i tak sie w sumie skonczył. Teraz czekam do lutego 2011r zeby obejrzec dalej bo bedzie premiera ;) Jakies pytania jeszcze :P

ocenił(a) serial na 9
ficking

aha, ok dzieki.
ja chwilowo nie ogladam 10 sezonu bo nie mam czasu ale w swieta pewnie zaczne.
a co do spiera i tego slubu to jak dalej bedzie??
beda razem??

arekkik

Spiner z Emmą będą chyba razem wydaje mi sie, bo w sumie wątek sie urywa już i nie ma nic o nich tylko w degrassi takes manhattan ten ślub. W sumie wszytsko sie zmienia nie ma prawie nic juz o starej obsadzie, ich miejce zajmuje nowa m.in: Clare, Alli itp. Jest co oglądać ;)

ocenił(a) serial na 9
arekkik

ja bylabym zainteresowana ogladaniem 10 sezonu ;).
i fajnie by bylo, jakbys wstawil polskie odcinki, ktore juz masz.

increiblemente

cos arekkik rzadko tu zagląda widze nie wiem o co biega..

ocenił(a) serial na 9
ficking

co rzadko zaglada....
przeczytalem co piszecie ale narazie nie odpowiadalem
co do odcinkow to zaczne tlumaczyc dopiero jak kilkanascie osob bedzie chcialo a nie pojedyncze
bo to jest troche tlumaczenia a malo kto obejzy

arekkik

Jak wstawisz do netu z polskimi napisami na pewno sporo osób obejrzy:)

Scatty_Rikki

popieram:)

ocenił(a) serial na 9
cocoatea

a ja oglądam na zig zap 9 sezon ;)

ocenił(a) serial na 8
OnaAkaPatss.

kurde, niech przetłumaczy ktoś ten 10 sezon:<

ocenił(a) serial na 9
megapixel

Wczoraj na ZigZapie była premiera 10 sezonu, na stronie www.bajkitv.pl jest temat o degrassi, gdzie jest cały 9 sezon do pobrania + wczorajszy pierwszy odcinek 10 sezonu, odcinki są zgrywane i codziennie jest dodawany jeden nowy odcinek, musicie się zarejestrować i macie już odcinki, wszystko jest bezpłatnie!

użytkownik usunięty
megapixel

Już leci na ZZ:) Miałam farta że zobaczyłam reklamę bo znów bym się spóźniła z oglądaniem.

ocenił(a) serial na 9

też oglądam 10 sezon na zig zapie. hmmm jak oceniacie?

użytkownik usunięty
OnaAkaPatss.

Trudno jeszcze wystawić ocenę, dopiero co się zaczął, aczkolwiek słaby w porównaniu z poprzednim. Początek z Holly, Fioną i Declanem świetny, bo ich uwielbiam, ale potem jak przeniosło się na innych bohaterów to jakoś mnie nie wciągnęło. Ale może się jeszcze rozkręci;]

ocenił(a) serial na 9

te ich 'problemy' są tak naciągane, że czasami aż śmieszą. z nich wszystkich najlepszy jest wątek fiony i holly,bo są najbardziej wyraziste, reszta przeciętnie ; )

ocenił(a) serial na 9
OnaAkaPatss.

A ja uważam właśnie, że wątki są świetne, Clare i Elli to mój ulubiony wątek, bardzo ich lubię.
Ogólnie początek sezonu bardzo dobry.

użytkownik usunięty
OnaAkaPatss.

problemy może i nie, ale niektóre związki tak ;p
Do Clare i Elli nic nie mam, ale uważam, że nie mieli na nie specjalnego pomysłu na 10 sezon.. może to się zmieni.
Ale wczoraj wróciła Holly i Fiona, jak dobrze;p
Brakuje mi wielu osób w Degrassi, np. Janie, Manny, Spinnera..

ocenił(a) serial na 9

No tu musze przyznac, ze masz racje, Jane szczególnie mi brak, bo bardzo ja lubiłem, tak samo jak Emmę, a w 9 sezonie była tak rzadko :<

ocenił(a) serial na 9
bartekmaksimczuk

emma moim zdaniem najlepsza bohaterka serialu!

użytkownik usunięty
OnaAkaPatss.

O nie, w życiu :P
Szczerze, patrzyłam z zażenowaniem na tą wielką miłość Emmy i Spinnera w ostatnich odcinkach 9 sezonu.. Emma mnie strasznie denerwowała, Spinnera tak jak uwielbiałam przez cały czas tak w tym momencie zaczął mnie również irytować. Może zareagowałam tak dlatego, że Spinner i Janie byli moją ulubioną parą, zaraz po Manny i Jay'u, potem na pierwsze miejsce uplasowała się Holly J z Declanem (i oczywiście scenarzyści musieli ni stąd ni zowąd wprowadzić Sava, a co z Anyą, już zapomniał o niej?).

ocenił(a) serial na 9

Nie no miłość Emmy i Spinnera była dziwna, ale nie zmienia to faktu, że Emmę i tak uwielbiam : >
Hm Holly J i Declan faktycznie fajna para, ale dobrze, że Holly J z nim skończyła, miała rację : )
Dokładnie, przecież Anya z nim skończyła, bo nie przyznał się rodzicom, z każdą kolejną dziewczyną tak samo, no zobaczymy : >

ocenił(a) serial na 9
bartekmaksimczuk

niby tacy zakochani,a podzieliło ich małe kłamstwo. Okłamała go,że bierze tabletki anty ,dlatego z nią zerwał. Później powiedziała mu że jest w ciąży.. ale po pewnym czasie przyznała, że to kłamstwo .. a on jej wybaczył i znowu przez chwile byli razem. Tylko co jest większym oszustwem ? ;/ Bez sensu są niektóre wątki ; ///

użytkownik usunięty
OnaAkaPatss.

no właśnie o to mi chodzi.
Dwa absurdalne związki po rozstaniach
1. Emma i Spinner - choć Janie zraniła Spinnera, to jednak cała ta nagła wakacyjna miłość do Emmy była totalnie idiotyczna biorąc pod uwagę jak długo Spin był z Janie i jak ją kochał. Plus uważałam go za bardzo dojrzałego i rozsądnego chłopaka któremu już "przypadkowe śluby" nie w głowie.
2. Holly J i Sav - kolejny przykład na to, że scenarzyści serwują nam wielką miłość jaka była pomiędzy Holly a Declanem a potem pokazują, że można się odkochać w kilka tygodni i związać się z eks chłopakiem eks przyjaciółki.

Dwa absurdalne rozstania
1. Anya i Sav - Szczerze, nie pamiętam kiedy oni się tak naprawdę na dobre rozstali. Żadnych emocji, zupełnie jakby przestali się kochać w sekundę, jakoś przy rozstaniu Clare i KC scenarzyści zaserwowali nam więcej chociaż jak dla mnie ten związek był na zasadzie: hej, lubię cię. ja ciebie też. buzi.
2. Holly J i Declan - widać, że nie mieli pomysłu na to jak ich ze sobą skłócić. Holly dobrze wiedziała jak Declan miał złamane serce po zdradzie innej dziewczyny, więc jak mogła od razu stwierdzić widząc zwyczajne zdjęcie z przyjaciółką że ją zdradza? Chociaż sama tłumaczyła niedawno Fionie że chłopak i dziewczyna mogą się przyjaźnić. Cała sprawa z kupowaniem też wyszła tak nagle, że była strasznie sztuczna.

Najlepszy związek: Manny i Jay - chyba nie trzeba tłumaczyć, pokazują, że związek jest w stanie przetrwać wszystko.


To się rozpisałam:P
Jeszcze takie jedno spostrzeżenie: kiedyś uwielbiałam Degrassi, było tam mnóstwo najróżniejszych problemów z którymi boryka się młodzież, teraz robi się po prostu z tego moda na sukces.

ocenił(a) serial na 9

Blush widzę, że udziela się również na bajkitv.pl - ja też stamtąd : )
Dla mnie to nadal najlepszy serial, w moich oczach nie stracił, wątki mi się podobają mimo wszystko, choć są pewnie niedociągnięcia, wszystko trzyma się poziomu, zobaczymy co będzie nadal, ciekawi mnie wątek Adama, bo w końcu coś zaczęło się dziać : )

ocenił(a) serial na 8
bartekmaksimczuk

Ja leję z wątku trans Adama, już chyba na prawdę nie mieli co dać.
Ale i tak dalej uwielbiamm degrassi, serial moich mega młodych lat.
Brak mi Declana teraz, lipa, że zerwali z Holly J... Ogólnie uważam, że pseudo-związek Holly i Sava to jedna wielka porażka.
W sumie denerwują mnie nowe postaci. Bianca, Elli...Brr!
Jedynie doceniam Drew, na początku myślałam, że to kawał ch...., ale po akcji z Adamem zmieniłam co do niego zdanie:>

ocenił(a) serial na 9
megapixel

Czemu? Wątek Adama jest według mnie ciekawy, nic do tego nie mam.
No racja, nawiązując jeszcze do związku Spinera i Emmy, to byłem pewny, że oni w końcu zrozumieją, że to był błąd i porażka.
A Holly J i Sav - no cóż, może i się kochają, ale wątpię, bo można było wyraźnie zrozumieć że chodzą tylko do końca szkoły, a potem się rozejdą, czyli aż im na sobie nie zależy.
A Drew - no może i teraz jest znacznie lepszy, nawet jeśli chodzi o Ali, ale po prostu on się chyba uczy na błędach.
Bianca i tak rzadko jest, więc nic do niej nie mam, ale Elli jest dla mnie świetny : )

użytkownik usunięty
megapixel

A ja się cieszę że skupiają się wokół Elli, Adama i Bianci bo przynajmniej nie ma wątku KC i Jenny (tak się ona nazywa ? :P)... masakra jak mnie ta dziewczyna wkurza :o
Tyle że aktorka grająca Adama niezbyt przekonuje mnie swoją grą aktorską...

Straszne, że w Degrassi ciągle istnieje problem nietolerancji. Szkoła powinna uczyć szacunku, niestety widzę że uczniowie nadal gnębią innych, przez co geje i lesbijki boją się ujawniać a transwestyci też nie mają lekko. Nie rozumiem dlaczego nauczyciele nie starają się rozmawiać z uczniami o tym problemie.

Jeśli uważasz że w Degrassi panuje nietolerancja to chyba nigdy nie chodziłeś do polskiej szkoły , gdyby tam ktoś się przyznał że jest homo albo transem to by miał przesrane

użytkownik usunięty
choojniak

Sorry, ale porównywanie amerykańskiej szkoły do polskiej jest trochę dziwne nie uważasz ?
Polskie szkoły to tragedia pod każdym względem, zresztą problem nietolerancji dotyczy całej Polski a nie tylko szkół.
Ale taka szkoła jak Degrassi która notabene istnieje naprawdę (i która jak dla mnie to ideał szkoły z wyjątkiem tego o czym piszę) i ma jak widać nauczycieli i pedagogów którzy interesują się problemami uczniów i chcą im pomagać to taki problem powinien dawno znikąć.

użytkownik usunięty

I nie jestem facetem więc jak nie jesteś pewny/a mojej płci to pisz z łaski swojej to co ja przed chwilą..

ocenił(a) serial na 9

Spokojnie : )
No faktycznie, w Degrassi i tak jest ogromna tolerancja, w porównaniu na naszych szkół.
Ja tam lubię związek KC i Jenny, ale Clare i Elli znacznie bardziej wolę oglądać : )
Wątek Adama był świetny, bo świeży, ale może i dobrze, że jest chłopakiem, bo na dziewczynę moim zdaniem się nie nadaję.

użytkownik usunięty
bartekmaksimczuk

on czy ty ? xD

Jenna w ciąży... please, cóż za oryginalny pomysł...

ocenił(a) serial na 9

haha on on, choć ja też :d

Nie widziałem tego odcinka jeszcze, ściągam z bt zawsze więc pewnie jutro się dowiem, ale to dziwny pomysł, w ogóle ona i KC uprawiali seks, bo jakoś sobie nie przypominam.

użytkownik usunięty
bartekmaksimczuk

Też się zdziwiłam bo z reguły takie rzeczy pokazują a tym razem nic takiego nie było. Raz by doszło gdyby nie przeszkodził im trener zboczek:P

ocenił(a) serial na 9

No tak tak, to pamiętam no ale patrząc na czas akcji, to było już dość dawno, więc o ciąży już by musiała wiedzieć wcześniej ;d
W przypadku Anyi i Sava było to pokazane, może aktorzy nie chcieli, nie wiem.

użytkownik usunięty
bartekmaksimczuk

wiem, ale przecież do niczego nie doszło a poza tym nie o to mi chodziło tylko wspomniałam, że pokazali jedynie taką scenę, później nic się nie działo. I nagle z ciążą wyjechali;d
Apropo, ta piosenka którą zaśpiewała na przesłuchaniu była koszmarna ;d

ocenił(a) serial na 9

kurcze, coraz bardziej zaczyna mnie to irytować. KC właśnie zostawił Jenny,a ona nawet rozpłakać się porządnie nie umie, ha ta cała akcja była taka mdła i bez życia .

Ale za to spodobała mi się przyjaźń Anya + ten chłopak,gej ; )

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones