PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=129163}

Degrassi: Nowe pokolenie

Degrassi: The Next Generation
7,6 5 142
oceny
7,6 10 1 5142
Degrassi: Nowe pokolenie
powrót do forum serialu Degrassi: Nowe pokolenie

Głupie pytanie: do ludzi w jakim wieku jest kierowany ten serial? Ile macie lat?

Pemol

Nie mam pojęcia, do jakich osób kierowany jest ten serial. Ja osobiście mam lat szesnaście i oglądałam ten serial. Choć nie w całości. Ale nie rozumiem co ma na celu to pytanie..?

ocenił(a) serial na 8
princess_neko

Chciałem zacząć oglądać ten serial ale zastanawiam się po prostu czy jest sens.

Pemol

Ja mam 22 i po wielu latach zaczęłam nagle oglądać w sieci wszystko po kolei. :) Serial mojego dzieciństwa... no i jak widać nie tylko, bo nadal oglądam :D Polecam.

InuSama

InuSama mam tak samo! W podstawówce oglądałam go prawie codziennie (skończyłam na odcinku gdzie J.T. wiadomo) i teraz po latach mi się przypomniało i obejrzałam wszystko od nowa aż do obecnych odcinków w dwa tygodnie przed świętami (leżałam chora w łóżku), mam 24 lata :D

ocenił(a) serial na 10
yorui

Mam tak samo jak wy. Uwielbiałam go oglądać jak chodziłam do podstawówki. Przypomniałam sobie o nim z jakieś 2 lata temu. I od tego czasu jestem na bieżąco :) Mam 19 lat :)

princess_neko

Hehehe już się bałam , że jestem dziwakiem ... oglądałam ten serial w szkole podstawowej i nie dawno mi się o nim przypomniało :) choć jestem już dorosła i sama mam dziecko to serial mnie wciągnął tak samo jak przed laty :) więc myślę że od 12 roku wzwyż:D

ocenił(a) serial na 8
Pemol

Od 12, 13 lat wzwyż- wtedy, gdy traci się miano dziecka i zyskuje przynależność do młodzieży. Ja mam lat 16 i od Degrassi nie mogę się oderwać.

ocenił(a) serial na 6
Pemol

Ja kiedyś oglądałam trochę 1 i 2 serie, ale nie wciągnęło mnie to zabardzo, więc przestałam oglądać. Rok temu znowu zaczęła obejrzałam całą 5 serie (oglądałam powtórki w wakacje) i uznałam, że ten serial jest świetny. Niedawno zaczęła się seria 6 i teraz to normalnie się tak wciąnęła, że jakbym nie obejrzała odcinka to by była masakra xD. Ja mam 13 lat, zaniedługo 14 i normalnie nie mogę żyć bez tego serialu, strasznie mi się spodobał ;). Mój tato się czasami dziwi, że ten serial jest od 12 lat i leci na kanale dla dzieci i nastolatków ;). Stwierdza, że nie jest dla mnie <lol2>. Ale ja już nic nie poradze, że w niektórych odcinkach idą fajne teksty :P
Pozdrawiam ;)

Sweeta

ja mam 17 i uwielbiam degrassi.to nie jest serial dla dzieci...podejmowane są bardzo często trudne tematy..........

imagination90

Ja osobiście mam 17 lat i też mnie wciągnął ten serial gdyż porusza naprawdę ważne i trudne tematy dlatego wbrew pozorom jest to istotnie serial co najmniej 12+ bo owszem oglądać by oglądać sobie można ale żeby starać sie zrozumieć poruszane problemy jednak trzeba być juz na tyle dojrzałym. A pytania troche głupie moim zdaniem w sumie.

ocenił(a) serial na 8
Pemol

No jak to do ludzi w jakim wieku??
Tematyka tego filmu sama na to wskazuje. Występuja tam nastoletni aktorzy ,chodzą do szkoły, spotykaja się razem i borykają z różnymi problemami. To serial dla nastolatków. No bo np moi rodzice nie oglądali by czegoś takiego. Wolą ,,M jak Miłość". Ja mam 14 lat i bardzo lubię ten serial, już go wcześniej oglądałam. Kiedys kiedy miałam jeszcze ZigZap. I teraz tylko czekam na 7 sezon. Byłam ciekawa i sprawdziłam czy aktorzy którzy tam grają teraz w 6 sezonie bardzo się zmienili no bo przecież dorośli już. Szukałam w necie zdjęć i tak wogule to fajne zajęcie. ;) Polecam ;p

Pemol

W wikipedi pisze że od 12 lat. Ja oglądam od 11 lat ten serial a dzis mam 14

ocenił(a) serial na 10
alien45

Ja mam 18 lat i właśnie niedawno wróciłam do oglądania Degrassi z prostego powodu, że wreszcie znowu mam Zigzapa :P Przez jakiś czas nie miałam, jakieś pół roku. A wcześniej oglądałam zawsze nałogowo :p Tak więc od kilku lat oglądam i bardzo lubię.

ocenił(a) serial na 7
Miyu67

ja mam 20 i muszę powiedzieć, że jest to dobry serial. porusza problemy mlodzieży, które lada dzień mogą stać sie chlebem powszednim w Polsce. w końcu widzimy, co dzieje się na ulicach.. :/ serial madry, z przesłaniem.. POLECAM KAŻDEMU!!
<nawet moja mama ogląda, bo przypomina jej to BH90210, tyle, że tu nie kręci się wszystko wokół seksu :P>

ocenił(a) serial na 10
Pemol

Ja mam 19 lat. I kocham ten serial...Jakby byla w Polsce mozliwosc aby kupic sezony to bez wachania bym kupil...........

ocenił(a) serial na 10
Pemol

Ja mam 18 i też lubię go oglądać :) Fajnie że są nowe odcinki :)

Pemol

Ja oglądałam to jak miałam 7-9 lat z mamą. Teraz mam prawie 13 lat i chyba niedługo wrócę do Degrassi :)

ocenił(a) serial na 9
Alicjaf13

nie wiem, czy ma mi być wstyd czy mam się czuć młoda duchem - zaczęłam mając lat... 16 bodajże i oglądam do dziś mając 24 ;)

evusick

ja zaczęłam w wieku 13, a mam 21 i też znowu oglądam. :) wychodzi na to, że oglądamy w tym samym czasie ;))

Pemol

ja oglądałam jak miałam 12 13 lat, leciał wtedy gdzieś w telewizji, i podobał mi się bardzo bardzo! nie obejrzałam wszystkich sezonów, myślę, że gdzieś do połowy, ale wspominam ten serial naprawdę dobrze :)

ocenił(a) serial na 8
hiss

ja mam 24, serial oglądam od momentu kiedy zaczął być emitowany w polsce:) od niedawna ogladam online:)

Pemol

Ja zaczęłam oglądać 1 sezon i stwierdzam że rozterki 12 - latków nie są dla mnie ;/ Jednak wiem że w dalszych sezonach pojawia się Nina Dobrev i Shenae Grimes więc może ktoś mi powie w którym sezonie aktorzy są starsi ? Nie wiem, w liceum ?
Rozumiem, że skoro aktorzy się zmieniają to nie będzie problemu jeśli nie obejrzę poprzednich sezonów, bo nie wiem czy przez to przebrnę...

ocenił(a) serial na 8
AxxxA

Tylko pierwsze sezony opowiadają głównie o 13 latkach, aktualne Degrassi jest o liceum. Chyba 3/4 sezon to coś o licealistach, później cały czas ta sama grupa wiekowa, tylko bohaterowie się zmieniają.

ocenił(a) serial na 8
Pemol

Zaczęłam to oglądać kiedy miałam 9 lat, aktualnie mam 14 i uwielbiam ten serial.

ocenił(a) serial na 10
CassieAinsworth

Zaczęłam oglądać Degrassi mając lat 14-15, teraz mam 21 i nadal jestem na bieżąco z odcinkami. Wspaniały serial, warty obejrzenia. Porusza kwestie które przez wielu nadal uważane są za tematy tabu.

Lola140392

Czyli jakie? Tak z ciekawości, żadna ironia.

ocenił(a) serial na 10
kin1313

Depresje, samobójstwa, homoseksualizm, transeksualizm, przemoc w rodzinie i w szkole, gwałty, molestowanie seksulane, niebezpieczne kontakty z nieznajomymi przez internet, śmierć, narkotyki, hazard, alkoholizm, samokaleczenie, zaburzenia odżywiania itp. Degrassi to jedyny serial z jakim się spotkałam, który nie tylko porusza te wątki, ale nie bagatelizuje ich i nie sprowadza do jednej sceny albo odcinka, problem jest bardzo szczegółowo omawiany. Takie problemy w życiu dzisiejszych nastolatków (i nie tylko, bo część z nich dotyczy także dorosłych), bagatelizowane są w naszym kraju. Szczerze wątpię, czy taki serial powstałby w Polsce. Zaraz podniosły by się głosy, że takie tematy są nieodpowiednie dla nastolatków. Tylko że niektórzy z nich nie muszą oglądać serialu, bo często odczuwają piekło na własnej skórze. O takich sprawach należy mówić nawet jeśli są to tematy trudne, bo jak mówiłam dla niektórych młodych ludzi to codzienność, a kto ma im pomóc, naprowadzić, wesprzeć jak nie dorośli, rodzina, przyjaciele, specjaliści?

Lola140392

Dzięki.

Lola140392

Miło wiedzieć, że ktoś w moim wieku nadal to ogląda ;p

InuSama

26 lat, kto da więcej? :)

Zaczęłam oglądać w wieku nastoletnim, kiedy serial leciał na zig zapie. Potem wyjechałam na studia i gdy wracałam do domu, leciały już nowe sezony i nie wiedziałam kto jest kim, więc przestałam oglądać, ale planuję obejrzeć wszystko od początku - dla przypomnienia starych, znanych mi odcinków i żeby być na bieżąco z nowymi. Serial teoretycznie dla nastolatków, ale dzięki temu, że nie jest infantylny i - tak jak ktoś już wspomniał - porusza ważne tematy, starsi nie będą się na nim nudzić.

snowdog

Dokładnie tak zrobiłam ostatnio jak mi się przypomniał. Odpaliłam w internecie :) Polecam polska stronę Degrassi, tłumaczą sezony których nie ma po polsku, bodajże 6, 7, 8 i chyba jeszcze 9 mają dodawane tłumaczenia co poniedziałek (teoretycznie). Reszta sezonów jest po polsku. Tak mi się wydaje. Świetny serial :) I pomyśleć, że po tylu latach nadal tak się podoba. Dodam jeszcze, że oglądanie tych pierwszych sezonów po wielu latach i przypomnieniu sobie o tej serii było dla mnie niesamowite. Przypomniało mi się jak wracałam kiedyś ze szkoły i oglądałam na zigzapie :D

InuSama

O, dzięki za wiadomość, nie wiedziałam, że mają tłumaczone. Na razie dorwałam gdzieś pierwsze sezony z wersją zigzapową, potem przerzucę się na polską stronę Degrassi, skoro polecasz :)
Rzeczywiście, człowiek ogląda po tylu latach, a serial nadal się podoba.

snowdog

Nie ma za co :)

snowdog

Ja mam 28 :P Kiedyś oglądałam i chciałam odświeżyć, bo bardzo mi się podobał ten serial (wtedy skończyłam na sezonie 6). Miałam też jak Ty, zobaczyłam nowe sezony i się zagubiłam, bo nie znałam postaci. Teraz kończę sezon 7, ale nie wiem, czy będę oglądać sezony, w których już nie będą uczestniczyć pierwotni bohaterowie. Wiem, że od sezonu 10 będzie tylko Snake i jakoś mi się nie widzi jego rodzina bez Emmy i Manueli :(

Pemol

chyba pobiję rekord... Co prawda tego serialu nie widziałem (bo go nie mogę dorwać), ale Degrassi: Nowy rocznik oglądałem w wieku 50-51 :-D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones