PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=129163}

Degrassi: Nowe pokolenie

Degrassi: The Next Generation
7,6 5 142
oceny
7,6 10 1 5142
Degrassi: Nowe pokolenie
powrót do forum serialu Degrassi: Nowe pokolenie

Trailer - https://www.youtube.com/watch?v=5YGhToYZ8Js

Pytanie więc do oglądających - mogę to zacząć oglądać jak już wyjdzie bez poprzednich sezonów?

ocenił(a) serial na 10
Kierokat

W każdej chwili można rozpocząć oglądanie serii. Pytanie tylko, czy nie będzie Ci przeszkadzać gdy oglądając Degrassi: Next Class będziesz zastanawiać się nad tym co bohater miał na myśli odwołując się do wątku z przeszłości. Co prawda najnowsza seria obejmuje postaci, które pojawiły się w Degrassi gdzieś w 11 sezonie, więc pierwsze 10 serii możesz sobie darować bo nie ma już nikogo z oryginalnej obsady.

Kierokat

Czy ja wiem. Specjalnie zmienili tytuł i format serialu, by nie trzeba było oglądać poprzednich sezonów. Szczególnie, że Netflix doda tylko Next Class. Jak dla mnie to możesz zacząć oglądać dopiero od tego sezonu, nie ma żadnych niezrozumiałych odwołań.

Kierokat

Ja zaczęłam Next Class bez oglądania 12, 13 i 14 sezonu, gdzie te postacie sie własnie pojawiają i mozna spokojnie oglądać, aczkolwiek lepiej by było znać poprzednie wątki bo jednak jest to kontynuacja i np. już w pierwszym odcinku pojawia sie konflikt między dwoma bohaterami i jeśli nie oglądałeś poprzednich sezonów to nie wiesz o o poszło, bo nie jest to wyjaśnione.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones