Paul Johansson

Paul Joseph Otto Johansson

6,4
787 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Paul Johansson

Jestem w połowie III sezonu OTH i uważam, że gra tam naprawdę fajną rolę! I to dobrze. Czasem mega wkurza, irytuje i nie rozumiesz jego zachowań, ale zaraz potem... widzisz w nim kochającego ojca. Bardzo fajna postać, złożona... Szczerze? Taka rolę chciałabym zagrać, aby widzowi ciężko było powiedzieć czy jestem zła czy dobra. Od taka prywata ;)

NathiSrati

Ze wszystkich seriali, które dano mi było oglądać, a trochę tego było, postać Dana Scotta to absolutny numer jeden. Niesamowicie złożona, kontrowersyjna i zatrważająco... ludzka. W każdym działaniu Dana jest drugie dno, każda reakcja spowodowana jest przez jakąś akcję. Przykład człowieka wierzącego, że cel uświęca środki, zagubionego w swoim dążeniu do szczęścia, głównie bliskich, nie własnego. Człowieka zaliczającego upadki, jednak próbującego się podnieść. Człowieka popełniającego błędy, gotowego jednak do odbycia pokuty. Świetnie zagrany przez Paula i rewelacyjnie nakreślony przez scenarzystów. Naprawdę, mistrzowska postać.

Pijany_Aniol

Yyyy... nic dodać nic ująć :)

NathiSrati

Wiele osob nie lubi postaci Dana w OTH jako że jest to czarny charakter, jednak mi niesamowicie spasował i wręcz go uwielbiam. Poza tym nie mam zastrzeżeń do gry aktorskiej.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
lola881

Dzięki. Weszłam w ten wątek, bo autorka jest w połowie III sezonu, a ja już w czwartym, więc nie spodziewałam się spoileru.
Jednak zbyt szybko tracę wiarę w ludzi na internecie - zawsze gotowi coś zaspoilerować.
Jeszcze raz dzięki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones