Jack WhiteXV

John Anthony Gillis

7,3
532 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jack White

Jak Meg White mogła być żoną Jacka?? Przecież ona jest jego siostrą!! Już nie pierwszy raz spotykam się z tą pomyłką, nie wiem skąd ona się bierze...Wypadałoby to zmienić..

Sophie_Neveu

ech, żadna pomyłka, tylko najprawdziwsza prawda, moja droga.

Sophie_Neveu

Żadna pomyłka o czym świadczy taki oto cytat : "Often refers to ex-wife and band mate, Meg White, as his sister. This was believed until their marriage and divorce certificates were posted onto the Internet." a znajdziesz tę informację na http://www.imdb.com/name/nm1226421/bio [www.imdb.com/name/nm122 ...]


Sophie_Neveu

Ja słyszałam, że oni tylko podawali się na początku za rodzeństwo, a naprawdę byli małżeństwem. Nie wiem już co jest prawdą, ale jednak bardziej prawdopodbna jest właśnie ta wersja.

Sophie_Neveu

Poza tym nie mogą być rodzeństwem z przyczyń czysto biologicznych - Meg urodziła się w grudniu 1974, a Jack w lipcu 1975. To osiem miesięcy różnicy, więc chociażby nie mogą mieć tej samej matki.

_bateman

więc jeżeli nie wierzysz, to ja nie wiem, jak dobrze znasz ten zespól, ale to, że Jack powiedział na kilku koncertach do Meg "siostro", to jak dla mnie o niczym nie świadczy... przecież każdy mówi czasem do kogoś "bracie" no to o co tyle zamieszania??? z tego co wiem, powiedzieli tak na dwóch koncertach i w jednym wywiadzie, i nic poza tym.

uwielbiam ten zespół!!!

użytkownik usunięty
Sophie_Neveu

To nie pomyłka . Podawali się za rodzeństwo, gdzieś widziałam wypowiedź , że nie chcieli aby ich pożycie małżeńskie było wystawione na widok publiczny i analizowane dlatego podawali się za rodzeństwo. Ot taka ściema.

Sophie_Neveu

Nie jest jego siostrą. Na początku działalności White Stripes podawali się za rodzeństwo, niedoinformowany człowieku. Nazwisko- Jack White tak naprawde nie ma na nazwisko White tylko Gillis :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones