Hilarie Burton

Hilarie Ross Burton

7,1
930 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Hilarie Burton

Przeurocza aktorka, po prostu hipnotyzuje urokiem ;). Co do gry aktorskiej - jest bardzo dobrą aktorką. Gra w sposób naturalny, swobodny, z luzem i urokiem, a to cecha, która czasami okazuje się ważniejsza niż technika. W OTH jest zdecydowanie najciekawszą postacią. Mam nadzieję,że zobacze ją wkrótce w jakiejś większej produkcji.

Blair

Zgadzam się z Tobą Blair :D Hilarie jest naprawdę dobra aktorką, uwielbiam ją oglądać lub oglądać z nią niektóre wywiady lub programy które prowadziła-są takie śmieszne :P Co do większych produkcji to na razie kończy się niestety na 2008 roku gdzie zagrała w tym filmie "Sekretne życie pszczół" zmarła matkę głównej bohaterki :P Ale widziałam ja w tych wcześniejszych filmach i bardzo mi się podobała;D
Pozdrawiam:*

Haylie

ja na razie widziałam ją tylko w OTH i White collar i bardzo ją lubię za tą naturalnosć. Czuję się jakbym patryła na kogoś z boku a nie fikcyjną postać w filmie i to w niej cenię. Muszę zobczyć jakiś film z nią

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones