Hilarie Burton

Hilarie Ross Burton

7,1
927 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Hilarie Burton

Po stronie Hilarie.

użytkownik usunięty

Ponieważ absolutnie się z wami nie zgadzam musiałam zamieścić tego posta. Dlaczego wszyscy dostajecie piany. bo jest na 6 miejscu? Sory, ale czytając wasze widomości wyobrażam sobie napalonych nastolatków zionących rządzą zemsty i powtarzających:::
"Nie,nie, ona, 6 miejsce?! Aaaa, zniszczymy ją damy jej jedynki,hahaha umrzesz pod siłą naszego rażenia!!"
Czemu wy się tak tym przejmujecie? Luuudzie. Moim zdaniem jest niezłą aktorką i dobrze sobie radzi z trudną rolą. I skoro znalazła się na 6 miejscu to nie przez przypadek.

Też mnie to denerwuje.Tak samo było z Jamesem Laffertym.
Najbardziej wkurza mnie to ze ludzie nie widząc aktora w żadnym filmie dawają mu 1 i tylko dlatego ze jest za wysoko w jakimś rankingu na filmwebie:DDDD

6 miejsce to oczywiście dla Hilarie za wysoko,z tym sie zgadzam,nie jest lepsza np. od Sophii Bush którą zawsze energicznie bronię:)

Ale takie ocenianie aktorów to bzdura.
Oburzacie sie ze w TOP 100 maja byc dobrzy aktorzy a nie jacys serialowi bohaterzy itp. a sami zachowujecie sie jak dzieci...

Klaudiiia

Hmm no to zebrały sie dwie fanki One Tree Hill :).Słuchajcie ja tez lubie OTH ale bez przesady...To prawda Hilarie jest ładna i świetnie gra ale faktycznie nie zasługuje na to 6 miejsce.Jest wiele wspaniałych aktorów którzy z pewnością powinni sie tam znaleźć(I nie jest nią Sophie Bush bo to aktor tego samego pokroju co Burton).Chcę powiedzieć tylko że ona jest w tym rankinu tylko dlatego że na filmwebie jest duzo nastolatek które dają 10 swoim idolkom/idolom.Uważaja oni bowiem że nie ma lepszego aktora na świecie niż jego ulubieniec(a jednak się mylą).Tak więc...nie ma się o co kłócić dlaczego Hilarie jest na tym miejscu bo na nie nie zasłużyła lub coś.Ona poprostu tam jest bo tak chciał los ;))A zasługiwała by na to miejsce jak by zagrała w jakis pokażniejszych filmach kasowych.Wtedy to napewno nie miałby się o co kłocić.I nie chce tu nikogo urazić a w szczególnosci fanów i fanek tego serialu.Pozdro

tomeczek174

A i jeszcze nie traktujcie tego głosowania jak wyroczni...

tomeczek174

Hah,tak zebrały sie dwie fanki One Tree Hill...i co...:D...:/

I....nie chodziło mi o to ze Sophia Bush zasługuje na 6 miejsce bo tak nie jest ale wg. mnie jest lepszą aktorką niż Hilarie,z nia widziałam tylko OTH a z Sophią oprócz serialu 4 inne filmy.

Ludzie wystawiają takie oceny bo aktor/aktorka ma fajną rolę w serialu i już,spodobała im sie...nie róbmy z tego wielkiej afery,każdy ma prawo głosu.

użytkownik usunięty
Klaudiiia

A ja wziąż po stronie Hilarie.
Sophia Bush zagrała w 4 filmach i to baaaardzo kiepskich widziałam wszystkie. Autostpowoicza, Stay Alive, John Tucker must die itp.
Prawda grała w nich poprawnie, ale to jeszcze nie znaczy że jest lepszą aktorką. Myślę że większość osób która tak mówi jest poprostu zauroczona postacią Brook Davis. Tymi jej mrugnieciami, uśmiechami oraz energią i dlatego tak ciągle wynosi Bush na piedestał.
A Hilarie cichutko, kulturalnie, 2 filmy, za to bardzo z klasą.

Własnie wyżej o tym pisałam ze tutaj nie powinno sie zwracac uwagi na to jaką bohater ma fajną rolę w serialu czy filmie i za to sie go lubi.

Chodzi o całokształt i ja uważam ze Sophia jest dobrą aktorką.
Nie wiem jak Hilarie zagrała w tych dwóch filmach bo faktycznie tak jak napisałas jest o nich cichutko,nawet bardzo.
I wszystko jasne:)

jej. epidemia tematów w tym stylu chyba nigdy, tu na filmwebie, się nie skończy ;) to działa jak jakaś zaraza ;D wystarczy, że jedna osoba napisze jeden post na ten temat, np. wywyższając jakąś inną aktorke/aktora nad innego, a w odwecie powstaje plaga innych tematów, zamiast zakończyć wszystkiego w jednym, najwcześniej założonym.
ale cóż. panuje takie coś, jak wolność słowa, więc - ku oburzeniu i niezadowoleniu niektórych - takie coś pojawiać się będzie zawsze ;) i będą ludzie zniesmaczeni, zawiedzeni, zdenerwowani [ wszystko na 'z' xD ], ale nie zwyciężą nad rodzinką dzieci neo .. niestey x/

a co do tematu, hm.
wystarczyło to napisać pod jednym tematem, nie tworząc osobnego wątku, bo zapewniam Cię, że tam ludzie też wchodzą i śledzą ;)

ale nie będę bardziej Cię potępiać, bo nie w tym moja rola :)
więc po części się z Tobą zgadzam, co do obu dziewczyn ..

ale każdy, kto na filmwebie jest już jakiś czas, powtarzam KAŻDY [ no może oprócz zakochanych w sobie panienek-pustaków i innych przypadków podobnych schorzeń ;) ] wie, że takie coś jak tutejszy ranking to istna kpina i nie ma co zwracać na niego najmniejesz uwagi. że nie ma nawet cienia szansy, by jakieś głosy, były totalnie i maksymalnie sprawiedliwe i oddawane z tzw. czystym sercem. zawsze coś świadomie, lub też nieświadomie, kieruje nami przy wyborze odpowiedniej oceny. i zapewniam, że raczej nie ma ani jednej osoby tutaj, której nigdy nie przydarzyło się działaś pod wpływem impulsu ;) no chyba, że naprawdę porządni i oddani, znający się na tym, co robią i mówią, prawdziwi kinomaniacy [ w pozytywnym tego słowa znaczeniu ;) ].

więc apeluję po raz setny do wszystkich: LUDZIE, ODPUŚĆCIE ! nie szkoda wam tak cennego czasu na przejmowanie się jakimiś pustymi i niedowartościowanymi osobami ?! bo mi raczej szkoda - wolę się zebrać i obejrzeć jakiś film ;))

pozdrawiam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones