Hilarie Burton

Hilarie Ross Burton

7,1
927 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Hilarie Burton

To beztalencie na 6 miejscu? Serio panuje jakas klątwa, na szczescie pudelek spadnie xD

Sachi

kiedy z tym skończycie gówniary??!!! wiadomo,ze zaraz spadnie z tego miejsca;/;/,zebrała ponad tysiaka dlatego na chwile pojawiła sie na 6miejscu;( Boże Ty widzisz a nie grzmisz

Sachi

a kto to jest? pierwsze słyszę, w czym ona gra?

Joanna_7

O, matko, kolejny człowiek z MTV. I znowu na 6 miejscu! Znów jestem zmuszony dać 1, mimo że w ogóle jej nie znam. :)

Joanna_7

a cO, fILMOGRAFJI nIE pOSIADA tA iSTOTKA?

Sachi

Ja w sumie się ciesze, że jest na tym zaszczytnym 6 miejscu, w końcu jej ocena spadnie =) Panna Burton to marna aktorka, kiedyś było lepiej ale z biegiem czasu się pogorszyła

polecam: http://youtube.com/watch?v=fy2WimobNu4 - można się pośmiać :)

BUG EYES rlz.

Sachi

To jedna z głównych bohaterek serialu One Tree Hill.
Serial super,ona tez jest fajna.
Teraz niedawno leciał w TV wiec tym ktorym spodobala sie jej rola Peyton dawały 10-tki.
Jak dla mnie wyzej powinna byc Sophia Bush ktora tez gra w tym serialu.
Ale ci co nie widzieli jej w zadnym filmie i nie wiedzą kto to jest to niech sie wstrzymają od głosu bo tak sie nie robi!!

Klaudiiia

CO za brednia dawanie 1 po to tylko żeby spadła..

Kwic

ludzie tu zagladajacy są chorzy nazywaja kogos beztaleniem a sami siedzą z wielkim brzuchem przed kompem i ścigaja filmy. Idioci.
10/10

Sachi

To już zaczyna robic się śmieszne! Żeby miec sprawiedliwą ocenę, trzeba byc mało popularnym... Przekroczenie tysiąca równa się z najazdem "sprawiedliwych", którzy nawet nie zobaczą, jak dana osoba gra, tylko wstawiają jej pałę, bo nie jest jedną z wielkich gwiazd kina. Nie mówię, że Hilarie przebija całą czołówkę z TOP-u, ale na pewno nie zasługuje na jedynkę! Naprawdę sądzicie, że oni by się tym przejmowali? Przecież nawet, jakby Paris była na pierwszym miejscu, nie ubyłoby im talentu i doświadczenia! Czemu wszyscy się tak podniecają tym rankingiem? Tworzony jest na podstawie ocen użytkowników, więc wiadomo, że będzie w jakiejś mierze nieobiektywny. Każdy ma prawo uznawac za wielkiego aktora, kogo tylko chce, przecież to tylko ranking i poza filmwebem nie ma żadnego znaczenia. Dawanie pał bez obejrzenia gry danego aktora jest tak samo głupie i niedojrzałe jak stawianie dziesiątek za samą urodę.
Może powinien byc w końcu podział na aktorów filmowych i serialowych. Skończyłoby się to bezsensowne szaleństwo. Może.

Mam nadzieję, że Bethany nigdy nie dojdzie do tysiąca, bo znowu zacznie się "akcja", a na niesprawiedliwe zaniżanie średniej zasługuje jeszcze mnie niż Hilarie :(

justyssia

Popieram w 100% !
Tak szczerze to ogladałam tylko pare odcinkow "Pogody na miłosc", wiec o Hilarie wiele powiedziec nie mogę i nawet nie wystawiam jej (na razie) oceny...

Ludzie.. błagam: nie jaracie się tym Top100! To nie są nomnacje do oskara, to zwykły ranking.

użytkownik usunięty
A_R_

Prosze natychmiast zejść z mojej ulubionej aktorki. Widziałam dużo dobrych filmów,lubię Kubricka,Fellinego i Hitchocka a to jakoś nie przeszkadza mi doceniać jej gry. W One tree hill Ma trudną rolę, dramatyczną i moim zdaniem naprawdę przejmującą. Co z tego ze występuje w MTV? I co to za bezsensowne podejście dawać komuś jedynkę jak się go nie zna? Co się z wami dzieje ludzie?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones