Hilarie Burton

Hilarie Ross Burton

7,1
927 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Hilarie Burton

http://www.youtube.com/watch?v=C_mw-PQ8vdo

...

loveistheanswer

No niestety....

Blair

NIE !! Nie jestem jakąś wielką fanką Hilarie , ale co oni zrobią z Peyton ? Umrze podczas porodu , czy co ? Lucas będzie Larry'm a Peyton Ellie czy jak tam jej matka miała na imię ? BEZ SENSU !

Leighton

Gdzieś natrafiłam na informację, że odejście aktorki spowodowane jest także tym, że Chad Murray nie przedłużył kontraktu, a pomysłodawca serialu chciał szczęśliwego zakończenia dla Lucasa i Peyton, tak więc o ile można w to wierzyć, para bohaterów po prostu opuści Tree Hill wspólnie.

loveistheanswer

nie!!! za jakie grzechy?;/ one tree hill bez peyton to nie to samo;/

kasia4053

Zgadzam się...bez Peyton OTH nie będzie już takie samo. Cały czas mam jednak nadzieje, że to się zmieni i zobaczymy Hilarie w 7 sezonie OTH.

loveistheanswer

Ale ja to mam dopiero wizję...wiadomo, że chciałabym, żeby Peyton z Lucasem zostali w serialu, no bo kurde...od tego się ten serial zaczął, to był główny wątek, nie można go tak po prostu usunąć...ale gdyby nie, to mi po głowie chodzi taki scenariusz: Peyton urodzi i umrze, Lucas zostanie z dzieckiem i Brooke mu pomoże w wychowywaniu, zakochają się znów, ona będzie miała wymarzoną rodzinę a on...no co on z tego będzie miał, to ja nie wiem xD Nie myślcie tylko sobie, że ja chcę takiego zakończenia, bo nie chcę! Ale ich znając...kto ich tam wie:P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones