Hilarie Burton

Hilarie Ross Burton

7,1
930 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Hilarie Burton

Świetna rola Peyton w OTH

użytkownik usunięty

bardzo podoba mi się jej gra;] Mam nadzieje, ze kiedys zobacze ja w wiekszej produkcji;]

Tak..Gra Peyton świetnie jej wychodzi ;)
Widziałam ją jeszcze w Solstice...nie była główną bohaterką ale fajnie było ja zobaczymś w czyms innym niz tylko OTH ;]

użytkownik usunięty
Klaudiiia

Ja niestety widzialam z nia oprocz OTH tylko epizod w Jeziorze Marzen ale i tak grala tam super;]

Hmm.. to ja ją widziałam i w "Our Very Own" i w "Solstice" i jeszcze w "The List" i w każdym filmie zagrała moim zdeaniem bardzo dobrze tylko że same filmy takie średnie były :P

ja narazie widziałam ją w 'The List' i 'Normal Adolescent Behavior'.
w pierwszym była świetna, sam film nienajgorszy nawet ;)
drugi - Hilarie miała tam niewielką rolę, a i tak spisała się bardzo dobrze. film natomiast nie zachwycił mnie.

ogólnie uważam ją za bardzo dobrą, śliczną aktorkę z ogromnym potencjałem i wdziękiem.
życzę jej, by zrobiła ogromną karierę :)

W OTH wg mnie gra super, ale wydaje mi się, że ona się dopiero rozkręca:) Fajnie by było jakby dostawała ciekawsze propozycje, chociaż "The List" jest już nawet w miarę;) Pozdro

kasiek105

Zgadzam się z powyższymi wypowiedziami;) Pozdrawiam : )

zdecydowanie jest za mało doceniana :(
a mogłaby zrobić dość dużą karierę ;))

oluskaa

też tak uważam....wiele osób uważa ją za "wiecznie niezdecydowaną P. Sawyer, która ma zawsze jakieś prblemy". A to jest przecież tylko rola, w którą ona świetnie się wciela. Jest naprawdę dobrą i ładną aktorką:)

martynka780

dokładnie.
to tylko ROLA, którą ona ma zagrać. tak jest wykreowana już ta postać i naprawdę Hilarie nic do tego :) nie można oceniać gry aktorskiej na podstawie tego, czy jakąś postać się lubi, czy nie. czy nas wkurza, czy zachwyca i jest naszym wzorem. niestety, do niektórych to nie dociera.

tyle :]]

użytkownik usunięty
oluskaa

Wlaśnie obejrzałam sobie The List i utwierdzilam sie w przekonaniu, że Hilarie jest świetną aktorką. Zdecydowanie zasluguje na wiekszą kariere. ps: całkowicie zgadzam sie z komentarzem powyżej...;]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones