Bethany Joy Lenz

7,0
818 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Bethany Joy Lenz

Jakim cudem tak wysoko? Ani nie jest wyjatkowo utalentowana, ani wyjatkowo ladna...

arwen80

Dalam jej 1/10 i spadla do 9.30 :)))))))))

arwen80

pokaz mi swoje zdjecie ze mowisz ze ona nie jest ladna ;D

arwen80

A widziałaś choć trochę jej gry, że oceniasz jej talent (lub jego brak, według Ciebie)?

Joy nie jest najwybitniejszą aktorką, jaka kiedykolwiek stąpała po tej ziemi, ale beztalencie? Prooooszę. Bez problemu zmiata prawie cały cast OTH. Wykazuje się nie tylko zdolnościami, ale i myśleniem, i nie potrzebuje "wyszukanych" sznek, aby zostać zauważoną (niektórzy jej pobratymcy uważają przesadną ekspresję za esencję sztuki aktorskiej). Na jej obronę mogę również napisać to, że jej postać dostaje najmniej uwagi od scenarzystów, najmniej czasu, nigdy nie miała własnego wątku, a mimo to udało się z ochłapków wyskrobać coś więcej niż jednowymiarową postać; jej gra jest chwalona przez masy widzów serialu.

Jeszcze o talencie... Wiem, że nie wiąże się to ściśle z aktorstwem, ale potrafi również śpiewać i grać.

Poza tym ma osobowość, a nie tylko fabryczny, bezosobowy uśmiech gwiazdeczek.

Co do urody... Ja tam uważam, że jest bardzo piękna (zwłaszcza oczy, usta i figura) i wygląda mi na typ (razem z HB), który potrafiłby oprzeć się chwilowym trendom w Hollywood.

justyssia

No i ma 1000 głosów a czemu jeszcze nie jest na liście top?

michal86911

Pewnie jeszcze nie została zaktualizowana ;)

Jeszcze wczoraj miała 994, hehe. Teraz zacznie się "zabawa" ROTFL

justyssia

Znów sie zaczyna...nie warto juz sie kłócić,tłumaczyc..

justyssia

Moze i jest wysoko ale to kwetia czasu. Jutro znajdzie sie 30 miejsc nizej a pojutrze poza top100

Misieq_krk_skate

Ja jej nawet nie widzę wysoko. Czy coś się dzieje z portalem? Wyświetla mi, że magicznie wyparowało jej ponad 100 głosów, a Sophia Bush skoczyła na 6. miejsce ze średnią ponad 8, kiedy jeszcze wczoraj miała średnią dość mocno poniżej 8. ROTFL

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones