Bethany Joy Lenz

7,0
818 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Bethany Joy Lenz

Przepraszam, ale nawet nie wiem kto do cholery jest... a zajmuje 6 miejsce w TOP aktorzy!

martinboss

+1 jakaś paranoja normalnie.Na szczęście swój ranking nosze cały czas w głowie :P

martinboss

Przecież to jest norma na filmwebie? Mniej znani szerszej publiczności aktorzy z seriali (głównie) powoli ciułają głosy, aż w końcu uzyskają ich tysiąc, lądują wysoko w TOP-ie i robi się wtedy wielki szum.
Spokojnie, już się tym ludzie "zajmą". Wystarczy tak z sześćdziesiąt pał, na moje oko ;) (żeby wylecieć z setki)

justyssia

fani tego calego OTH ciągle na nią głosuja ale żeby znalazła sie na 6 miejscu?! to jakas paranoja!

Annie3003

hmm kiedyś włącze top 10 a tam będzie rysiu z klanu :/

Maiki

O przepraszam! Odczep się od Rysia!!!!

slodka10papryka

No właśnie. To jest bardzo dobry polski aktor. To nie jego wina, że gra takiego nieudacznika.

martinboss

Serial fajny i ona też fajnie gra,ale coż nie jest aktorką!

othandbones_rulez

Nie? A kim? Może ekspedientką w spożywczaku albo fryzjerką? ;P

justyssia

Sprzedawczynia obuwia. ;---)

justyssia

No coż, szkoły aktorskiej to ona nie ma, ale to nie zmienia faktu,że w czymś dobrze w sumie gra

othandbones_rulez

Gra świetnie. Całkowicie Jej się należało t 6 miejsce.
Świetnie gra, tworzy cudowną muzykę.
I tyle chyba wystarczy, nie?

othandbones_rulez

Dowaliłaś teraz. Większość znakomitych polskich aktorów z wieloletnim stażem nie ma szkoły aktorskiej!

my_szor

zgadza sie ;)
Ja ją tam od niedawna znam,ale muszę przyznać,że świetnie śpiewa a co do aktorstwa,to w tym nie widziała jej za dużo,jednak musze przyznać,że wiele aktorów nie ukończyło szkoły aktorskiej,a mimo to...są świetni ;p

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones