PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32379}

Witamy w naszej dzielnicy

The Safety of Objects
6,9 374
oceny
6,9 10 1 374
Witamy w naszej dzielnicy
powrót do forum filmu Witamy w naszej dzielnicy

Bardzo dobry film

ocenił(a) film na 8

Dobrze opowiedziana historia zdarzenia które połączyło na zawsze ludzi może i znajomych ale tak w gruncie rzeczy niesamowicie obcych. Wielowątkowy, ładnie przeplatający się, wykorzystujący retrospekcje. i choć obejrzałam ze względu na Olyphanta, to nie ukrywam że znalazłam kolejny dobry film o codzienności :) Polecam.

Kelpie

a gdzie można film dostać? orientujesz się może?

pozdrawiam :)

oluskaa

Ja trafiłam na niego przypadkowo dzisiaj w TV1000 . Obejrzałam ten film tylko dlatego, że zobaczyłam w nim małą Kristen Stewart. Ale nie zawiodłam się. Naprawdę fajny film. Życiowy. Gorąco polecam.

ocenił(a) film na 3
sikorka94

Też trafiłam przypadkowo. ( i wiedziałam, że skądś znam te jej podrygiwanie, mruganie oczami i kręcenie głową)

Ani trochę mi się nie podobał. Film o świrach.

ambiwalentna

Ja właśnie też po zachowaniu poznałam, że to ona. Bo szczerze powiedziawszy na początku myślałam, że to jakiś chłopak :D

ocenił(a) film na 8
Kelpie

Film bardzo dobry. Wzruszył mnie i z robił na mnie spore wrażenie. Polecam.

Kelpie

Film pokazujący codzienność kilku rodzin która została przerwana przez wypadek, który połączył kilka osób. Dobry pomysł ale nie zachwyciłam się tym filmem. Dopiero pod koniec akcja przybiera tępa. O podobnej tematyce bardziej podobał mi się 'Miasto gniewu' 'Babel' i '21 gramów'.

ocenił(a) film na 1
moniula_zabula

Tak pomysł jest dobry, lecz wykonanie dla mnie potwornie słabe. To przyspieszenie na końcu było łatwe do przewidzenia. W zasadzie po pierwszych cofnięciach fabuły idzie złozyć wszystko do kupy. Może jestem cholerniei surowy dając tylko 1/10 ale do mnie kompletnie to nie przemówiło mimo iż lubie tego typu filmy.

ocenił(a) film na 6
Kelpie

Podoba mi sie klimat filmu - przypomina mi filmy Todda Solondz.
Lecz film ten jest tylko niezły ponieważ wg. mojej opinii jest zbyt przydługawy, zagmatwany oraz po prostu nudnawy.

ocenił(a) film na 8
Kelpie

W pełni się zgadzam!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones