PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=106005}

Koty nie tańczą

Cats Don't Dance
7,0 1 469
ocen
7,0 10 1 1469
Koty nie tańczą
powrót do forum filmu Koty nie tańczą

Świetny musical

ocenił(a) film na 10

Wspaniała bajka, bardzo poruszająca o marzeniach zwykłego kota z Kokomo, który zapragnął sławy. Film przeplatają piękne piosenki, który nadają tej bajce charakter musicalu :)

kajdiss

Jedna z moich ulubionych bajek. Ta bajka twozy cos w rodzaju miusikalu i chyba dlatego jest taka fajna i niezwykła. Ale nie polecam wam jej bo to jest bajka tylko dla ludzi któzy maja marzenia a kto ich nie ma niech jej nie ogląda. :)

ocenił(a) film na 10
dziobasek2

Ja pamiętam tą bajkę jeszcze z dzieciństwa, bardzo ją lubiłem i kupiłem sobie kasetę video z tym filmem:) Teraz mam już ponad 18 lat, ale kilka dni temu znowu ją sobie przypomniałem, wróciły wspomnienia z dzieciństwa, a oglądało się jak zawsze znakomicie! Jak ktoś ma dostęp to niech obejrzy, bo warto!

ocenił(a) film na 9
Rafalek89

jakbym czytał o sobie ; p również mam video ; pp i 18 lat i też sobie ciągle ją przypominam jeśli macie ochotę na piosenki w orginale to tutaj daję linka www.megaupload.com/?d=P4QLHJRS ; ) miłego słuchania

ocenił(a) film na 10
Mihau2D

Masz szczeście ja nie ma tego filmu oglądałąm go dopiero nie dawno i to caly po angielsku (na you tube) moze ktos wystawi tak koty nie tańczą po posku bardzo prosze maże aby obejrzec ten film!!!!!!!!!!!!!!!!!!

kajdiss

była ta bajka na pulsie ale dubbing no cóż lepiej brzmiały piosenki niż dialogi

użytkownik usunięty
Koval_4

ta bajka jest genialna,widziałem ją na Video a potem w TV i lepsza była wg mnie wersja z lektorem,bo dubbing był słabiutki

ocenił(a) film na 10

nie wiecie kiedy znów będzie w TV? co prawda jest polska wersja na you tubie, ale w wielu częściach...albo ma ktos może dostęp do piosenek w języku polskim??

użytkownik usunięty
kajdiss

Będzie na TV Puls w niedzielę o 11.30, chyba.

ocenił(a) film na 10
kajdiss

a mi się polski dubbing i polskie piosenki podobają :) wiele zależy od tego co się najpierw usłyszy.człowiek się do tego przyzwyczaja.jedni np wolą stary dubbing w bajkach od nowego a to dlatego,że znają tamtą wersję z dzieciństwa a nowa ich wkurza( ja tak mam często np przy zakochanym kundlu) a po angielsku oglądałam księżniczkę i żabę i jestem bardzo ciekawa jaki będzie polski dubbing,jednak równocześnie się tego obawiam :) w ogóle mam nadzieję,że dreamworks i warner bros z powrotem włączą się w produkowanie wysokiej jakości filmów animowanych :)

kajdiss

dobra bajka, pierwszy raz oglądałam mając 21 lat;) piosenki Sawyer bardzo mi przypadły do gustu, ładny głos.

ocenił(a) film na 10
Mercedes

Mi się polski dubbing w tym filmie bardzo podoba. Możliwe, że właśnie dlatego, że pamiętam go z dzieciństwa. Ale ktoś ma rację, że lepszy dubbing wydaje się ten do którego się człowiek przyzwyczaił. Również o wiele bardziej podoba mi się stary pierwszy dubbing do Zakochanego kundla. Niestety od wielu lat już nie widziałem go w tej wersji(tylko urywki na youtube ostatnio ktoś wstawił). Tak samo 101 dalmatyńczyków.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones